آسفالت و مرمت بیش از 2 هزار کیلومتر از راه‌های خراسان جنوبی در دولت سیزدهم

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 2 هزار و 39کیلومتر از راه‌های استان روکش آسفالت و نگهداری شده است.

به گزارش “پیام خاوران”، اسدالله جلال‌زاده ظهر امروز در نشست خبری اظهار داشت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 2 هزار و 39کیلومتر از راه‌های استان روکش آسفالت و نگهداری شده است. همچنین 5 هزار و 700 کیلومتر از راه‌ها خط‌کشی شده و عملیات اجرایی شیار لرزاننده _ رامبل 219 کیلومتر انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی افزود: 20 کیلومتر از راه‌های استان روشنایی آن تکمیل شده و 11 نقطه پرحادثه مصوب رفع شده و سه نقطه در دست اقدام و 27 نقطه غیرمصوب در طی سه سال گذشته انجام شده است.

جلال‌زاده بیان کرد: عملیات نصب گاردریل و همزمان بالی شکل کردن و نصب حفاظ به طول 75 کیلومتر اجرا شده و 2 هزار و 600 مترمربع طراحی، ساخت، جانمایی و نصب تابلو صورت گرفته است. اجرای شیب شیروانی 380 کیلومتر، تبدیل آبنما به پل 21 دستگاه، تعمیران اساسی پل‌ها 80 دستگاه انجام شده است‌.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی افزود: 184 کیلومتر راه روستایی طی سه سال گذشته ساخته شده و 37 مجتمع خدماتی رفاهی، 10 پلیس راه، 33 راهدارخانه و 3 نمازخانه بین راهی در استان وجود دارد که 4 مجتمع بین راهی و دو پلیس راه و 3 راهدارخانه در این سه سال احداث شده است.

جلال‌زاده با بیان اینکه کالای حمل شده صادراتی یک میلیون و 121 هزار و 412 تن بوده است، تصریح کرد: 5 میلیون و 89 هزار و 730 نفر مسافر در استان جابه‌جا شده و 21 میلیون تن کالا حمل شده و 10 میلیون تن کالای ترانزیت نیز در استان حمل شده است.

بیشتر بخوانید   توقیف بیش ازیک تن مرفین در خراسان جنوبی/ کشف بیش از 2.5 تن انواع مواد مخدر طی یک هفته 

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها