تردد ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار وسیله نقلیه در خراسان جنوبی

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: طی سه ماه گذشته ۳ میلیون و ۷۵۲ هزار و ۹۱۵ وسیله نقلیه وارد خراسان جنوبی و خارج شدند.

به گزارش “پیام خاوران“، هادی بهمنی در بازدید از محورهای خراسان جنوبی اظهار داشت: طی سه ماه گذشته دستگاه‌های تردد شمار این مرکز، ورود یک میلیون و 873 هزار و 175 خودرو به استان و همچنین خروج یک هزار و 879 هزار و 740 وسیله نقلیه از استان را ثبت کردند.

وی ادامه داد: 22 درصد آمار ذکر شده مربوط به وسایل نقلیه سنگین است و پر ترددترین محورها بیرجند- قاین، بیرجند- سربیشه و بیرجند- خوسف بودند. بهمنی با اشاره به اینکه کل تماس گرفته شده با سامانه 141 35 هزار و 301 مورد اعلام شده است گفت: 26 هزار و 504 مورد آن مربوط به بخش گویای سامانه و 8 هزار و797 تماس را کارشناسان مرکز مدیریت راه‌های استان پاسخ دادند.

رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی گفت: تعداد تخلفات سرعت شناسایی شده توسط سامانه‌های این مرکز 140 هزار و 520 مورد بوده است.

وی اظهار امیدواری کرد: شناسایی متخلفین سرعت توسط دوربین‌های هوشمند، نقش مهمی در افزایش ایمنی راه‌های استان و کاهش تصادفات داشته باشد.

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   پیشی گرفتن آنفلوانزا از کرونا در خراسان جنوبی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها