برگزاری پویش با انرژی برای کاهش ۱۵ درصدی برق در خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از آغاز روند اهدای جوایز پویش با انرژی در قالب سه قرعه‌کشی ماهانه تا پایان تابستان خبر داد و گفت: در قالب این پویش جوایز بزرگ و ارزنده‌ای برای مشترکانی که مصارف خود را کاهش دهند، در نظر گرفته شده است.

به گزارش “پیام خاوران“، مهدی دادگر در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان این که پویش با انرژی با هدف کاهش 15  درصدی مصرف برق طراحی و راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: مشترکان می‌توانند بدون آنکه رفاه خود را کاهش دهند، با اقدامات بسیار کوچکی، مصرف خود را کاهش دهند و در این پویش شرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه هم استانی‌ها می‌توانند برای مشارکت در این طرح با کاهش 15 درصدی مصرف خانگی خود وارد پویش شده و از جوایز بزرگ پویش منتفع شوند و همچنین از طریق شماره گیری #1521* وارد سایر جوایز پویش شده و ثبت نام کنند، در خصوص جوایز درنظر گرفته شده گفت: از جمله این جوایز 300 دستگاه خودرو و میلیون‌ها دستگاه لوازم برقی خانگی و… است که به صورت قرعه‌کشی در اختیار مشترکان قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه از 26 خرداد ماه به بعد وارد فاز اهدای جوایز شده و در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌شود، خاطرنشان کرد: مشترکان  می‌توانند با خاموش کردن کولر گازی اضافه و یا تنظیم دما روی 24 تا 26 درجه، در این پویش مشارکت کنند.

وی ادامه داد: در سایر مناطق نیز مشترکان می‌توانند با نصب سایبان روی کولر، تعویض پوشال‌ها و استفاده از دور کند کولر آبی در این طرح مشارکت کنند.

دادگر در عین حال خاطرنشان کرد: با مشارکت در این طرح هم استانی‌های از کنتورهای خود عکس گرفته و به صورت هفتگی در برنامه کاربردی با انرژی بارگذاری کرده و در کنار شرکت در قرعه‌کشی، از جوایز هفتگی شامل اینترنت رایگان نیز بهره‌مند شوند.

بیشتر بخوانید   ضریب نفوذ برق‌رسانی در استان به صورت 100 درصد است

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها