معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت خراسان جنوبی:

۶۵۹۱ حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین در استان خراسان جنوبی توزیع شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه در هیچ گروه کالایی کمبودی در استان وجود ندارد گفت: تاکنون ۶ هزار و ۵۹۱ حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین جذب و بین رانندگان استان توزیع شده است.

 

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران” ،الیاس جویبان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان خراسان جنوبی اظهار داشت: تاکنون 6 هزار و 591 حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین در استان جذب و توزیع شده است و در حال حاضر هیچ گونه مشکلی در روند تامین و توزیع لاستیک وجود ندارد.

 

وی افزود: توزیع لاستیک ناوگان درون شهری از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری اداره راهداری از طریق اتحادیه ذیربط و توزیع لاستیک سنگین بین شهری بر اساس پیمایش توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در حال انجام است.

 

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: در هیچ گروه کالایی کمبودی در استان وجود ندارد و جذب، تامین و توزیع کالاها در استان در حالت عادی و بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

 

علی تهوری افزود: اعلام و ثبت انبار کالاها در استان رو به افزایش است و تاکنون یک هزار و 722 انبار کالا در سامانه جامع ثبت شده است.

 

وی گفت: طبق قانون نظام صنفی، تمامی عرضه کنندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات اعم از تولیدکنندگان، واردکنندگان، توزیع کنندگان، فروشندگان کالا و واحدهای صنفی خدماتی مکلف به درج قیمت بر روی کالا و یا نصب نرخنامه در محل دید مشتریان هستند.

 

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد: با هر گونه مخدوش کردن قیمت مصرف کننده درج شده روی کالا و یا تولید محصولات جدید بدون درج قیمت مصرف کننده به طور جدی و برابر قانون برخورد می‌شود.

بیشتر بخوانید   طرح جامع کاهش تصادفات در خراسان جنوبی در دست تدوین است

 

تهوری اظهار داشت: تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات اعم از تولیدکنندگان، واردکنندگان، توزیع کنندگان، فروشندگان کالا و ارائه دهندگان خدمات مکلف هستند به درج قیمت یا الصاق برچسب روی کالا و یا نصب تابلو در محل کسب و باید قیمت کالا یا دستمزد خدمت را به طور روشن و مکتوب به گونه‌ای که برای همگان قابل رویت باشد در معرض دید مشتری قرار دهند.

انتهای پیام/منبع: تسنیم

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها