کشتار غزه مایه شرمندگی و روسیاهی دنیاست

امام جمعه موقت بیرجند با بیان دنیای بشریت و اسلام بیش از هفت ماه است که درگیر موضوع غزه است، ادامه داد: این موضوع مایه شرمندگی و روسیاهی دنیا است که این همه مظلومیت و نسل‌کشی را به دنبال داشته است.

به گزارش ” پیام خاوران” ،حجت الاسلام محمد مختاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بیرجند که در مسجد جامع المهدی(عج) برگزار شد با اشاره به دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مرحله قبل انتخابات در 11 اسفند سال گدشته با امنیت و سلامت و با انتخاب 245 نماینده برگزار شد.

وی گفت: طرح نور برای هنجارشکنان که از روی غفلت و یا سازمان یافته هنجارشکنی می کنند ضرورت دارد.

خطیب جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه لایحه عفاف و حجاب باید طرح نور را تکمیل کند، افزود: همه باید از نیروی انتظامی در صحنه و میدانی حمایت و پشتیبانی کنند و عموم مردم در صحنه باشند و اگر مردم احساس دغدغه مندی کنند و با تذکر زبانی در مقابل انسان های غافل بایستند، بخشی از کار درست می شود.

حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: اما بخشی که به تذکرات گوش نمی‌دهند باید نیروی انتظامی با حمایت اعمال قانون کند و به حمایت آنان بپردازیم و به میدان بیاییم و در صحنه حمایت عملی از نیروی انتظامی داشته باشیم؛،اگر کوتاهی کنیم جمع شدن این مسئله مشکل خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه امروز اراده نظام و قوای سه‌گانه بر جلوگیری از هنجارشکنی قرار گرفته است، افزود: از نیروی انتظامی حمایت و تشکر می‌کنیم و برای برکندن و ریشه کن کردن این فتنه ابتذال جنسی همراه و همدل و تا آخر پشتیبان نیروی انتظامی خواهیم بود.

خطیب جمعه موقت بیرجند با تأکید بر اینکه شرکت در انتخابات باعت ناامیدی مستکبرین و کفار و منافقین و خوشحالی دوستان انقلاب در دنیا خواهد شد، افزود: اصل رای دادن و انتخاب اصلح هر دو مهم است و به نیت اقتدار و عظمت اسلام و شادی قلب امام زمان(عج) به پای صندوق های أخذ رأی حاضر شوید و دیگران را به شرکت در انتخابات تشویق کنید.

بیشتر بخوانید   ما امروز در دو راهی عزت و اقتدار هستیم نه در دو راهی جنگ و صلح

حجت الاسلام مختاری با بیان دنیای بشریت و اسلام بیش از هفت ماه است که درگیر موضوع غزه است، ادامه داد: این موضوع مایه شرمندگی و روسیاهی دنیا است که این همه مظلومیت و نسل‌کشی را به دنبال داشته است، دنیا اقدام جدی با این رژیم کودک‌کش انجام نداده است و هنوز اندیشه شوم حمله به رفح را که کشتار بیشتر مردم فلسطین را به دنبال دارد در سر دارند.

وی بیان کرد: فلسطین حقایق فراوانی را برملا کرد و مسئله فلسطین بسیار مهم است و درس ها و عبرت های فراوانی دارد و لازم است به حقایق بر ملا شده بپردازیم.

خطیب جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران با منطق قوی به وجود آمد، افزود: منطق نظام اسلامی، منطق قرآن، انسانیت و عقل و فطرت انسانی بود اما مستکبرین این را بر نتابیدند و از ابتدا سنگ اندازی و فتنه‌گری کردند.

وی ادامه داد: از مستکبرین خارجی انتظاری نبود اما برخی از غرب زده های داخلی از همان ابتدای انقلاب پیوسته در مقابل این منطق کشور ایستادند و کشور را به چالش کشیدند و دردسرها و عقب ماندگی هایی جدی ایجاد کردند.

حجت الاسلام مختاری در ادامه گفت: مردم با اعتمادی که به امام راحل و مقام معظم رهبری و باورهای دینی که داشتند سر بزنگاه ها از منطق اسلام دفاع کردند و به حرف این غرب زده ها گوش نکردند.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه حقانیت منطق جمهوری اسلامی امروز برای همه روشن شده است، افزود: مخالفان و غرب زده ها از راه غلط خود برگردند و منطق جمهوری اسلامی را بفهمند و منطق این نظام، منطق حق و قوی است.

بیشتر بخوانید   مسئولان دولت و مجلس انقلابی به برنامه‌ ارائه شده رهبر معظم انقلاب برای مبارزه با فساد توجه کنند

وی در ادامه سخنانش عنوان کرد: سعادت دنیا و آخرت بشر و امنیت و آرامش و صلح جامعه بشری در پرتو بندگی خدا است و باید همه به قانون خدا عمل کنیم و بر مبنای قرآن و مکتب اهل بیت علیهم حرکت کنیم و این منطق بسیار قوی است.

حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه هیچ کس کدخدای دیگران نیست، گفت: راه بندگی خدا است که می تواند انسان را به سعادت واقعی برساند و نباید استکبار را بپرستیم و باید تنها بنده خدا باشیم.

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: عزت دنیا و آخرت در مقاومت است و با مقاومت و تکیه بر داخلی می توانیم قوی شویم و اگر در راه خدا مقاومت کنیم خداوند ما را یاری خواهد کرد.

وی با بیان اینکه شعارهای مستکبرین پوچ و دروغ و فریب است، افزود: باید به خدا و قرآن و نایب امام زمان (عج) اعتماد کرد و غربی‌ها دروغ می گویند که مدعی حقوق بشر و آزادی و دموکراسی و مردم سالاری هستند و در جریان فلسطین، منطق قوی ایران اسلامی نشان داده شد.

حجت الاسلام مختاری در ادامه سخنانش گفت: آزادی‌خواهان و دانشجویان آمریکا و اروپا که به دنبال پایان دادن صهیونیست ها به نسل‌کشی بودند را چگونه وحشیانه زدند این کجا آزادی بیان است، این‌ها که بانک و وسایل عمومی را آتش نزدند.

خطیب جمعه موقت بیرجند با تأکید بر اینکه مردم سالاری، حقوق بشر و آزادی غربی بزرگترین دروغ تاریخ است، افزود: مردم فلسطین مگر بشر نیستند چه طور آنها را به قتل می‌رسانند اما صدایی از مدعیان حقوق بشر بلند نمی شود و آمریکا بعد عملیات وعده صادق وقتی اقتدار هجومی ایران اقتدار دفاعی 10 کشور را شکست داد امروز عقب نشینی کرده است و پیام می‌دهد که با ایران وارد جنگ نخواهد شد.

بیشتر بخوانید   سفر رئیس جمهوربه خراسان جنوبی فشرده و پرکاربود/آغازعملیات اجرایی ابر پروژه ریلی شرق کشوربه همت دولت انقلابی

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها