برگزاری راهپیمایی خشم و انزجار، جمعه در سراسر خراسان جنوبی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه بیداری و خیزش جهانی اتفاق افتاده است، گفت: راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار، جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه بعد از اقامه نماز عبادی، سیاسی جمعه از مصلاهای نماز جمعه سراسر استان برگزار می‌‌شود.

به گزارش “پیام خاوران“، حجت الاسلام والمسلمین محسن مشرفی، در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت دهه امامت و ولایت اظهار داشت: راهبرد اصلی ستاد دهه امامت و ولایت در برهه زمان کنونی، تبیین پیام سعادت‌بخش غدیر در برابر فرهنگ ویرانگر جبهه باطل است. بشر امروز درگیر یک ظلم و ستم بی‌حد و حصری از سوی مدعیان حقوق بشر و تمدن و آزادی است، در حالی‌که آزادی و انسانیت و خوبی‌ها را به زنجیر کشیده‌اند و در واقعیت دشمن بشریت هستند و هیچ بویی از تمدن نبرده‌اند.

وی با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی(ره) گفت: قسم به جان حقیقت که میان آنان و تمدن آنچنان فاصله دوری است که اگر به شرق روند تمدن به غرب گریزد و چون به غرب روی آورند تمدن به شرق برود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، مشکل بزرگ بشر امروز را گرفتاری در تفکری دانست که مدعی آزادی و حقوق بشر و تشکیل دهکده جهانی هستند و اسرائیل را تنها کشور دموکراتیک خاورمیانه می‌دانند و همزمان بدترین جنایات و نسل کشی را علیه زنان و کودکان انجام می‌دهند.

وی، راه برون‌رفت از این گرفتاری را بازگشت به اصل فطرت و حقیقت دانست همان که پروردگار عالم هم نقشه راه سعادت و هم راهبران آگاه و دور از خطا را برای نجات بشر تدبیر فرموده است و این مردم هستند که باید زندگی خودشان را بر این اساس تنظیم کنند و باید به این حقیقت برگردند تا به سعادت برسند.

مشرفی با اشاره به فرمایش حضرت علی(ع) که فرمودند: لتعطفنّ الدنیا علینا بعد شماسها …(قطعا دنیا که امروز حمایت خود را از ما دریغ داشت و پشت ما را خالی کرد و از ناکسان پیروی و حمایت کرد، هر چند زمان بگذرد وقتی بطلان بیراهه‌ها را دید و دردهای این کجروی را چشید) دنیا دو مرتبه به ما اهل بیت(ع) رو خواهد کرد، گفت: امروز همان روز است و زمانی است که بشریت به این نتیجه رسیده است که سیاست بازان و ابرقدرت نماهای تزویرگر مشکلی از بشریت حل نخواهند کرد و چیزی که در دنیا در حال رقم خوردن است بیداری و خیزش جهانی است تا جایی که دانشجویان آمریکایی، انگلیسی در حمایت از مردم مظلوم غزه و محکومیت اقدامات وحشیانه اسرائیل و استکبار تجمع می‌کنند و شعار سر می‌دهند، این یعنی دنیا تشنه دانستن و پیوستن به سیره عدالت‌گستر، انسان‌ساز امیرمؤمنان و فرزندان ایشان است.

بیشتر بخوانید   راهپیمایی مردم خراسان جنوبی در حمایت از سپاه برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، دهه امامت و ولایت را فرصتی مغتنم جهت معرفی مختصات دو سوی جبهه حق و باطل دانست و بیان کرد: امروز تنها غزه در جنگ نیست بلکه به فرموده مقام معظم رهبری شرائط رویارویی جبهه حق و باطل است و تمام سربازان جبهه حق در هر موقعیتی که هستند باید با تمام توان، نسبت به معرفی فرهنگ ناب اسلام و اهل بیت و معرفی تزویر و ظلم سران استکبار پرداخته شود تا هدف اصلی که رهایی مظلومین از دست ظالمان است محقق و زمینه ظهور منجی عالم بشریت فراهم شود.

مشرفی گفت: در راستای حمایت مستمر از جبهه مقاومت به ویژه فلسطین قهرمان و غزه مقتدر مظلوم، هر هفته در تعدادی از استان‌های کشور راهپیمایی برگزار می‌گردد که در جمعه هفته جاری 28 اردیبهشت ماه استان‌های کهکیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی و خراسان جنوبی بدین منظور راهپیمایی خواهند داشت.

وی ضمن دعوت از مردم مؤمن و انقلابی خراسان جنوبی جهت شرکت در این راهپیمایی بیان کرد: راهپیمایی جمعه‌های خشم و انزجار، جمعه 28 اردیبهشت ماه بعد از اقامه نماز عبادی، سیاسی جمعه از مصلاهای نماز جمعه سراسر استان برگزار می‌‌شود و در مرکز استان نیز از مسجد جامع و مصلای المهدی به سمت میدان نماز انجام خواهد شد.

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها