اعلام انزجار از جنایات اشغالگران صهیونیستی در خراسان جنوبی

نمازگزاران جمعه در خراسان جنوبی پس از اقامه نماز در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از جنایات اشغالگران صهیونیستی راهپیمایی کردند.

به گزارش ” پیام خاوران” ، قشرهای مختلف مردم بیرجند امروز پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی «جمعه‌های خشم و انزجار» شرکت کردند و این تظاهرات مردمی در مرکز استان از مصلای المهدی (عج) تا میدان نماز بیرجند برگزار شد.

نمازگزاران جمعه در بیرجند مرکز خراسان جنوبی پس از اقامه نماز وحدت‌بخش جمعه، به خیابان آمدند و با فریاد «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر امریکا»، نفرت و انزجار خود از جنایات رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی را اعلام  و از مردم مظلوم و مقتدر فلسطین حمایت کردند.

نمازگزاران بیرجندی نیز با انجام راهپیمایی از محل مسجد و مصلای المهدی(عج) تا میدان نماز این شهر، مظلومیت مردم فلسطین را فریاد زده و از مقاومت‌های غزه دفاع کردند، نمازگزاران با در دست داشتن تمثال‌های حضرت امام (ره)، مقام معظم رهبری و پرچم سه رنگ مقدس جمهوری اسلامی و نیز دست نوشته‌هایی با مضمون آزادی فلسطین از دست اشغالگران قدس، همبستگی ملت ایران برای حمایت از مردم بی‌دفاع فلسطین را نشان دادند.

این راهپیمایی پس از برگزاری نماز جمعه در چند استان‌ کشور از جمله خراسان‌ جنوبی برگزار شد و راهپیمایان، کشتار بی‌رحمانه زنان و کودکان بی‌پناه غزه در پی سکوت برخی کشورها و مجامع بین المللی را به شدت محکوم کردند.

در این راهپیمایی که با استقبال گسترده زنان، مردان، جوانان و نوجوانان همراه بود، شرکت کنندگان با سر دادن شعارهایی همچون “سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن”، “کودک کش صهیونیست نابودی تو قطعی است”، “مرگ بر اسراییل”، “مرگ بر آمریکا”، “ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده”، “فلسطین پیروز است، اسرائیل نابود است” در حمایت از مردم مظلوم و مقتدر غزه به صحنه آمدند.

بیشتر بخوانید   اتصال خط برق چهارکیلومتری فولاد قائنات به شبکه اصلی برق کشور

در شهرستان‌های استان نیز راهپیمایی جمعه‌های خشم از میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شد و اقشار مختلف مردم با سر دادن شعار و حمل پلاکاردهایی در محکومیت تجاوزگری و وحشی گری‌های رژیم صهیونیستی و سکوت مجامع بین المللی، با ملت فلسطین اعلام همبستگی کردند.

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها