حال و هوای متفاوت فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی+ تصویر

فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی امروز در سالروز ولادت امام رضا (ع) با حضور خادمان حرم رضوی حال و هوای متفاوتی داشت از طرفی خبر تلخ شهادت آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه، هوای دل حضار را بهاری کرد.

به گزارش “پیام خاوران“، کاروان خدام رضوی حامل پرچم معطر علی بن موسی الرضا(ع) با حضور در فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی عطر معطر آستان قدس رضوی را به نیروهای خدوم امنیتی استان اهداء کردند.

حضور خدام و پرچم متبرک گنبد مطهر علی بن موسی الرضا(ع) با حضور و استقبال پرسنل خدوم و جان بر کف نیروی انتظامی در حین انجام وظیفه و تامین امنیت مردم شریف خراسان جنوبی قرار گرفت و برای دقایقی با پای دل به حرم علی بن موسی الرضا مشرف شدند.

با توجه به‌ خبر تلخ شهادت آیت‌الله رئیسی و هیئت همراه خادمان رضوی در مهدیه الغدیر نیروی انتظامی استان با مداحی و خواندن صلوات خاصه حضرت رضا(ع) حال و هوای خاصی به این مراسم بخشیدند.

در این مراسم پرچم حرم مطهر رضوی در مهدیه الغدیر فرماندهی انتظامی استان به اهتزاز درآمد و کارکنان انتظامی با سلام نظامی ادای احترام کردند.

همچنین خادمان حرم رضوی در ادامه بر سر مزار شهید گمنام در محل فرماندهی انتظامی استان حضور یافته و ضمن غبارروبی با مداحی و ذکر مصیبت دلها را روانه بارگاه ثامن الحجج(ع) کرده و یاد شهدا به ویژه شهید آیت الله رئیسی و هیئت همراه گرامی داشتند.

انتهای پیام/256

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   نصب دستگاه نویگیشن جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان رازی بیرجند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها