تجلیل از برترین‌های جشنواره مالک اشتر در بیرجند

۳۰ برتر جشنواره مالک اشتر و طرح‌های تمرکزی لبیک قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰، با حضور فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا در بیرجند تجلیل شدند.

به گزارش “پیام خاوران“، امیر سرتیپ آذریان در این مراسم گفت: بعد انقلاب ارتش علاوه بر مجاهدت در سنگر‌های دفاع مقدس و میدان‌های دفاعی نظامی، ارزش‌ها را در جبهه‌های سیاسی بصیرتی حفظ کرد چرا که مشارکت سیاستی خود نوعی امنیت آفرینی است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش افزود: ارتش قبل از پیروزی انقلاب گوش به فرمان امام راحل بود و پس از انقلاب هم همیشه و در همه صحنه‌های از جمله دفاع مقدس در وسط میدان بوده و در مقابل توطئه‌های دشمن ایستاده است.

آذریان افزود: امروز هم ارتش در میدان محرومیت زدایی و سیل و زلزله در کنار مردم است و علاوه بر آن در ۶ هزار کیلومتر از مرز‌های کشور در کنار مرزبان غیور به حفظ از کیان جمهوری اسلامی ایران می‌پردازند.

وی با اشاره به حضور ارتشیان در همه حماسه‌های کشور گفت: حضور بیش از ۹۷ درصدی خانواده بزرگ نیروی زمینی ارتش در انتخابات گذشته نشان از این داد که این بار هم در ۸ تیر با حضور خود فردی اصلح و کارآمد را بر اساس منویات مقام معظم رهبری انتخاباب خواهند کرد.

امیر شاطری ارشد نظامی آجا در استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: خشنودی و لبخند رضایت رهبر معظم انقلاب، هدف همیشگی مجاهدت سرباز ولایت است و به کوری چشم بدخواهان با تمام توان در مسیر اقتدار، بصیرت و تامین امنیت گام بر خواهیم داشت.

در این مراسم از خانواده شهدا، بازنشگستگان و کارکنان مرکز آموزش ۰۴ تجلیل و به تعدادی از سربازان سردوشی اعطا شد و سربازان از مقابل جایگاه رژه رفتند.

بیشتر بخوانید   نقد باید اخلاق مدارانه و همراه با دیدن نقاط مثبت و منفی باشد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش همچنین در بازدید از منازل سازمانی و تعاونی مسکن کارکنان نیروی زمینی ارتش گفت:با تدابیر رهبری از سال ۹۷ ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی سازمانی در کشور آغاز شده که بخشی تکمیل و مابقی تا پایان سال ۱۴۰۳ به پایبان خواهد رسید.

امیر آذریان افزود: ۲۶۴ واحد سازمانی در بیرجند و ۹۰ واحد سازمانی در نهبندان در حال ساخت است.

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها