ایجاد 30 پایگاه بسیج در استان تا پایان امسال

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: تلاش داریم تا روند احداث پایگاه مقاومت بسیج در خراسان جنوبی ادامه یابد و ان‌شاءالله تا پایان سال 30 پایگاه بسیج در استان ایجاد خواهد شد.

به گزارش “پیام خاوران” سردار محمدرضا مهدوی امروز در قرارگاه تعالی زن و خانواده سپاه استان خراسان جنوبی، اظهار داشت: امروز شاهد بیداری اسلامی در بین بانوان جوامع غیراسلامی هستیم که جرقه این بیداری اسلامی در دنیا از تفکر انقلاب اسلامی شروع شد و این الگو را بسیجیان به دنیا ارائه دادند.

وی عنوان کرد: امروز نیاز هست تا در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی الگوهایی را طراحی و به دنیا ارائه دهیم و این نیازمند بالا بردن افق دید و نگاه ما به ویژه در مقوله زنان است و برای رسیدن به اهداف والا نیازمند نگاه والا هستیم.

احداث 42 پایگاه مقاومت بسیج در سطح شهرستان‌های خراسان جنوبی

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه جهادی شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و دولت سیزدهم، پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف در یک سال و نیم گذشته بسیار چشمگیر است.

وی به اقدامات انجام شده توسط سپاه انصارالرضا(ع) در خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: در یک سال گذشته 42 پایگاه مقاومت بسیج در سطح شهرستان‌های استان احداث شد.

مهدوی بر شناسایی و احصاء مشکلات با برنامه‌ریزی تأکید کرد و گفت: قطعاً در این مسیر چالش‌ها و مشکلات بسیاری وجود دارد که باید با تلاش و همت رفع شود.

متخصصان عرصه‌های مختلف در بدنه بسیج شناسایی شوند

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بر شناسایی نخبگان و متخصصان عرصه‌های مختلف در بدنه بسیج و جامعه تأکید کرد و گفت: با به کارگیری افراد متعهد و آشنا به امور و به کارگیری آنها در پست‌های مسئولیتی باانجام کار جهادی باید مسائل و موضوعات جامعه را مطالبه کرد و کارها را پیش برد.

بیشتر بخوانید   گروههای جهادی خدمات ارائه شده به مردم را اطلاع رسانی کنند

وی تأکید کرد: در محول کردن مسئولیت به افراد در بسیج به ویژه در رده‌های بسیج خواهران باید به تخصص و توان افراد توجه شود تا شاهد پیشرفت قابل توجهی باشیم. تلاش داریم تا روند احداث پایگاه مقاومت بسیج در خراسان جنوبی ادامه یابد و ان‌شاءالله تا پایان سال 30 پایگاه بسیج در استان ایجاد خواهد شد.

با پیروزی انقلاب اسلامی انگیزه مقاومت در ملت‌های مسلمان و آزادی خواه تقویت شد

حجت‌الاسلام امین‌رضا کمالی نیز در این جلسه اظهار داشت: از زمان شروع انقلاب اسلامی تاکنون تهدید و فتنه‌های بسیاری بر علیه جمهوری اسلامی ایران رقم خورد که اگر هر یک از قائله‌های دهه شصت بر هر کشوری تحمیل می‌شد آن مملکت را نابود می‌کرد.

وی به جنایت‌های گروهک خائن منافقین در کشور و جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: اگر لطف و مدد الهی، عنایت امام عصر(عج) و ائمه معصومین (ع) به جمهوری اسلامی ایران نبود و جانفشانی و برکت خون شهیدان نبود، ایران اسلامی بدنبال این همه فتنه و توطئه ، سقوط می‌کرد.

کمالی با بیان اینکه برای نظام اسلامی یک ریل‌گذاری از سوی خداوند متعال انجام شده، گفت: ما باید خود را با حرکت و برنامه‌های این ریل تنظیم کنیم تا نظام جمهوری اسلامی ایران در مسیر پیشرفت، عقب نشینی نداشته باشد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی افزود: با تشکیل انقلاب اسلامی دنیای کفر و لیبرال دموکراسی با به کارگرفتن تمام توان خود، به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی و جلوگیری از پیشرفت انقلاب اسلامی است.

وی به آینده‌نگری امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: تشکیل انقلاب اسلامی، بیداری اسلامی و زمینه سازی برای ظهور امام عصر(عج) از اهداف امام خمینی(ره) برای قیام است.

بیشتر بخوانید   تفکر انقلابی نگاه به ظرفیت‌های داخلی و توانمندی جوانان این مرز و بوم دارد

کمالی به عنایت و مدد پروردگار به رزمندگان اسلام در پیروزی بر دشمنان در طول تاریخ اشاره کرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی امید و انگیزه مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و کفر به ملت‌های مسلمان و آزادی خواه منطقه و دنیا بازگشت.

تلاش برای حضور حداکثری همراه با بصیرت در انتخابات پیش‌رو

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی ادامه داد: اسرائیل بعد از شکست در منطقه به جنگ نیابتی و ترور دولت مردان و مستشاران ایران در کشورهای منطقه و به ویژه در خاک سوریه روی آورد که این اقدامات متجاوزگرانه منجر به عملیات مقتدرانه و پیروزمندانه وعده صادق شد.

وی افزود: رزمندگان اسلام در عملیات پیروزمندانه ومقتدرانه وعده صادق «نواتیم» بزرگترین مرکز راداری، تجهیزاتی و جاسوسی اسرائیل را موردهدف قرار دادند؛ رژیم صهیونیستی تمام امکانات خود را برای مقابله با موشک‌ها و پهپادهای جمهوری اسلامی به کار گرفت، اما موفق نشدند و اهداف مدنظر به درستی منهدم شد.

کمالی، به خطر نفوذ در کشور اشاره کرد و گفت: امروز باید هوشیار بود که نفوذ جریانات انحرافی و معاندان داخلی و دشمنان خارجی اذهان عمومی مردم را فریب ندهد و کشور را به یغما نبرند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی به اقدامات ارزشمند دولت سیزدهم در جهش تولید و پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: بسیاری از کارخانجات کشور که در دولت قبل تعطیل و نیمه‌تعطیل شده بود با روی کار آمدن دولت سیزدهم وارد چرخه تولید شد و برای میلیون‌ها نفر اشتغال ایجاد شد. همچنین روابط خارجی و دیپلماسی جمهوری اسلامی با اکثر کشورهای دنیا رونق گرفت.

بیشتر بخوانید   سردار مهدوی: عدالت‌محوری سرلوحه کار عملی ما باشد

وی به حضور حداکثری همراه با بصیرت در انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و افزود: امروز کشور به یک رئیس‌جمهور قوی، دلسوز، خستگی‌ناپذیر، جهادی همچون شهید آیت‌الله رئیسی نیاز دارد که روند پیشرفت کشور را ادامه دهد.

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها