برگزاری دوره اطفا حریق در راهداری‌های زیرکوه، قاین و فردوس

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از برگزاری دوره اطفا حریق ویژه همکاران راهداری در شهرستان‌های زیرکوه قاین و فردوس خبرداد.  

به گزارش “پیام خاوران“، حسین عباسی در حاشیه برگزاری این دوره اظهار داشت: با توجه به اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی و ارتقا سطح دانش فنی همکاران در زمینه موضوعات مرتبط با مدیریت بحران و ایمنی دوره اطفاء حریق ویژه همکاران راهداری در شهرستان‌های زیرکوه، قاین و فردوس برگزار شد.

وی افزود: به منظور بالابردن سطح آموزشی کارکنان که در مواقع خاص بیشترین نقش را در زمینه مدیریت بحران ایفا می‌نند این دوره آموزشی عملیاتی اطفاء حریق برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی یادآور شد: در این دوره مباحث تئوری و عملی اطفاء حریق، انواع خاموش کننده‌ها، نحوه استفاده از آنها و همچنین نکات ایمنی در هنگام حریق به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

عباسی یادآور شد: این دوره آموزشی به منظور حفظ آمادگی در مواجهه با حوادث مربوط به آتش سوزی و همچنین افزایش آگاهی‌ها و مهارت‌های عمومی پرسنل با کلیات مفاهیم ایمنی و آتش نشانی و فراگیری راهکارهای جلوگیری از توسعه حریق و کنترل آن برگزار شد.

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   پارک ویژه معلولان در بیرجند افتتاح شد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها