خوش مصرف‌های برق، خودرو جایزه می‌گیرند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت: مشترکین برق خوش مصرف علاوه بر پاداش نقدی، منتظر جوایز خودرو و مشترکین برق پرمصرف و بد مصرف منتظر قبوض میلیونی باشند.

به گزارش “پیام خاوران” مهدی دادگر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: 14 تیر ماه مصرف برق در استان ۳۲۴ مگاوات بود که در مقایسه با پنجشنبه گذشته ۶.۵ درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت: مصرف برق ظهر پنجشنبه 7 تیرماه در خراسان جنوبی ۳۰۴ مگاوات بوده است.

وی از مردم استان خواست با توجه به ادامه روند افزایش دما در خراسان جنوبی، در مصرف برق صرفه جویی کنند تا در این روز‌های گرم، برق مشترکان به ویژه در بخش خانگی قطع نشود.

دادگر بیان کرد: دمای هوا در خراسان جنوبی در روز‌های اخیر در برخی نقاط مانند دهسلم نهنبدان تا ۴۹ درجه و در مرکز استان تا ۴۳ درجه افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی اظهار داشت: با راه‌اندازی پویش سراسری “با انرژی” از ابتدای اردیبهشت تا پایان تابستان امسال، مشترکین خانگی برق استان می‌توانند علاوه بر پاداش نقدی صرفه‌جویی مانند تابستان گذشته، با کاهش حداقل 15 درصد مصرف برق خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته شانس خود را برای مشارکت در قرعه کشی جوایز ارزشمند پویش با انرژی افزایش دهند.

وی افزود: جوایز پیش‌بینی شده برای پویش با انرژی، 300 دستگاه خودروی ایرانی اتوماتیک، میلیارد‌ها تومان جوایز نقدی و کمک هزینه خرید لوازم خانگی و سایر هدایای ارزشمند است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی گفت: مشترکین برق خوش مصرف علاوه بر پاداش نقدی، منتظر جوایز خودرو و مشترکین برق پرمصرف و بد مصرف منتظر قبوض میلیونی باشند.

دادگر بیان کرد: جایزه بزرگ این پویش که 300 خودروی اتوماتیک است، در قالب قرعه‌کشی‌هایی که به صورت همزمان برای کل کشور و از طریق برنامه باانرژی شبکه نسیم برگزار می‌شود، بین مشترکین خوش مصرفی که موفق شده باشند مقدار مصرف خود را حداقل 15 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش دهند توزیع خواهد شد.

بیشتر بخوانید   واریز 764 میلیارد ریال به حساب شهرداری‌‌ها و دهیاری‌های شهرستان بیرجند

وی عنوان کرد: تاکنون 15 دستگاه از این خودرو‌ها در قرعه کشی نوبت اول همزمان با عید سعید غدیر بین مشترکین کشور توزیع شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی افزود: تا پایان تابستان سه نوبت قرعه‌کشی برای ماه‌های تیر، مرداد و شهریور پیش بینی شده است که مشترکین عزیز برق استان می‌توانند ضمن رقابت در دو سطح استانی و ملی از سهمیه خودروی ویژه استان خراسان جنوبی که برای هر ماه در نظر گرفته شده و بین مشترکین خانگی استان قرعه‌کشی خواهد شد و همچنین از سهمیه کشوری خودرو‌های مذکور با تلاش در مدیریت مصرف بیشتر بهره‌مند شوند.

دادگر بیان کرد: مشترکین پرمصرفی که بیشتر از الگوی مصرف تابستانه مصرف کنند به ویژه مشترکینی که چندین برابر این الگو ماهانه مصرف دارند، در صورت عدم کاهش مصارف خود، منتظر دریافت قبوض میلیونی باشند.

وی افزود: درگاه‌های ارتباطی پویش با انرژی عبارتند از ورود به درگاه Ba-energy.ir ، کد دستوری#1521* ،نصب اپلیکیشن با انرژی روی گوشی همراه ، شماره 091299975 برای شماره‌های غیر همراه اول، شماره 99975 برای شماره‌های همراه اولی که مشترکین می‌توانند از طریق راهنمایی‌ها و ماموریت‌های تعریف شده در نرم افزار، شانس دستیابی به جوائز خود را افزایش دهند.

انتهای پیام/102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها