مصرف ۴۹۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: ۴۹۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در سه ماه گذشته در استان مصرف شده است.

به گزارش “پیام خاوران” رحمان محمودی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه ۴۹۷ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در سه ماه گذشته در استان مصرف شده است اظهار داشت: ۲۲۱ میلیون مترمکعب از این مقدار را بخش نیروگاهی با بالاترین میزان مصرف داشته است.

وی افزود: بخش خانگی، تجاری، عمومی و صنعتی با مصرف ۱۴۸ میلیون مترمکعب و بخش فولاد با مصرف ۶۶ میلیون مترمکعب در رده‌های بعدی مصرف قرار دارند.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی بیان کرد: در بخش سیمان ۴۸ میلیون مترمکعب و در بخش جایگاه‌های سوخت (CNG) ۱۴ میلیون مترمکعب گاز طبیعی مصرف شده است.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی بیان کرد: سال گذشته نیز حدود ۴۹۴ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در خراسان جنوبی مصرف شد.

وی همچنین از تحقق 141 درصدی اهداف شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سال گذشته خبر داد و گفت: طی سال گذشته 20 هزار و 402 مترمکعب جایگزینی سوخت مایع در استان انجام شده است. هدف ما در ابتدای سال گذشته، جایگزینی 10 هزار مترمکعب بوده است که در پایان سال 204 درصد این هدف تحقق‌یافته است.

محمودی با اشاره به گازرسانی به 182 روستا طی سال گذشته گفت: هدف ما در ابتدای سال گذشته گازرسانی به 120 روستا بود که با بهره‌مندی 182 روستا تا پایان سال گذشته 152 درصد اهداف گازرسانی روستایی طی سال 1402 محقق شده است.

وی تصریح کرد: با گازرسانی به 152 واحد صنعتی و تولیدی 169 درصد هدف گازرسانی به صنایع و با اجرای هزار و 81 کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع 106 درصد هدف گازرسانی در اجرای شبکه تغذیه و توزیع محقق شده است.

بیشتر بخوانید   بیست ویکمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع وابسته در بیرجندبرگزار می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی گفت: در نصب انشعاب نیز 115 درصد و در اشتراک‌پذیری  104 درصد شاهد تحقق اهداف شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سال 1402 بوده‌ایم.

انتهای پیام/ 102

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها