در المپیاد استعدادهای ورزشی کشور؛

نخبه‌های خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند

در نخستین‌ دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور نخبه‌های خراسان‌جنوبی در رشته‌های تکواندو، هندبال، کونگ‌فو و اسنوکر برای کسب مدال رنگی به رقابت می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری پیام خاوران، در نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی ۱۲ تا ۱۵ سال کشور نخبه‌های خراسان‌جنوبی برای کسب مدال‌های رنگی هنرنمایی می‌کنند.

 

رقابت‌ رشته تکواندو دختران نوجوان این رویداد ورزش ملی 30 آبان ماه تا 2 آذرماه امسال به میزبانی استان گیلان برگزار می‌شود که ریحانه سلیمانی، فاطمه شمس‌آبادی، حدیث صفرزاده، منور مسینایی‌نژاد و نسترن سعیدی‌نیا به مربیگری مینا حبیبی‌مقدم و سرپرستی حمیده طحان به نمایندگی از استان هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.

 

رقابت اسنوکر و کونگ‌فوکاهای خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور

 

مسابقات اسنوکر المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور ۳۰ آبان ماه به میزبانی تهران آغاز می‌شود و از خراسان‌جنوبی سامان آردی‌اوجان، سجاد رفیعی، امیرعلی چهکندی و حسین تنگلی به مربیگری غلامعباس فروتن و سرپرستی سعید صلوانی‌نژاد در این رقابت‌ها به میدان می‌روند.

 

در مسابقات کونگ‌فو المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور دختران و پسران ۱۲ تا ۱۵ سال خراسان‌جنوبی برای کسب مدال رنگی روی تاتامی می‌روند.

 

بخش پسران این ماراتن ملی از 30 آبان ماه تا 2 آذرماه به میزبانی استان کرمانشاه در شهرستان قصر شیرین برگزار می‌شود و عباس نیازی، سیدسبحان ساداتی‌پور، مهدی بخشی، رضا برزکار، صادق ابوالحسنی، علی‌اصغر زراعتکار، سبحان صفری‌زاده و امیرعلی میرزایی با مربی‌گری سیدهادی ساداتی‌پور و سرپرستی مجتبی مشهوری به نمایندگی از استان حضور دارند.

 

در بخش دختران المپیاد استعدادهای برتر ورزشی رشته کونگ‌فو کشور نیز فاطمه مهرور، زکیه محمدی، فاطمه حسنی، زهرا زارعی و اسماء مقیمی با مربیگری مهناز احراری و سرپرستی اعظم علی‌اکبری هفتم تا نهم آذرماه راهی سمنان می‌شوند.

بیشتر بخوانید   سردار احمدی: حیات "حاج‌قاسم" هیمنه استکبار را شکست

 

حضور هندبالیست‌های ساحلی و سالنی خراسان‌جنوبی در المپیاد استعدادهای برتر کشور

 

پسران نوجوان هندبالیست ساحلی و سالنی خراسان‌جنوبی برای رقابت در المپیاد استعدادهای برتر کشور راهی بوشهر و شاهین‌شهر اصفهان می‌شوند.

 

مهدی رضایی، محمدرضا زمانی، احسان قاسمی، علیرضا باقری و محسن شجاعی مهر از شهرستان طبس و عرفان عباسی، امین دولتی آیسک، امیرحسین باستانی و سعید مؤمنی از آیسک سرایان با مربیگری مجتبی محمدیان و سلمان حسینی و سرپرستی بهروز بخشی در بوشهر به مصاف هندبالیست‌های ساحلی پسران کشور می‌روند.

 

سجاد اردشی، ابوالفضل اکبرزاده، ابوالفضل پاسبان، مهدی رمضانی‌چاهک، محمدرضا مالکی آیسک، هادی سمیعیان، امیرحسین علمدار، ابوالفضل زیوری‌آیسک و محمدمعین ایروانی‌آیسک، سیدرضا قمری، فرزاد فرزانه، امیرمحمد عقبائی، مرتضی وفائی و محمدباقر خلوتی از سرایان با سرپرستی سیدمسعود ساعدی و مربیگری کاظم احمدی منفرد و رسول عربی نیز در شاهین‌شهر اصفهان رو در روی برترین هندبالیست‌های سالنی کشور صف‌آرایی می‌کنند.

 

انتهای پیام/ منبع :فارس

 

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها