فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی:

۱۰ نقطه حضور پلیس در محور بیرجند-قاین آشکارسازی می‌شود

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی با تاکید بر فرهنگ‌سازی در قوانین راهنمایی و رانندگی گفت: ۱۰ نقطه از محور بیرجند به قاین برای استقرار پلیس راه شناسایی و به‌زودی آشکارسازی و اعلام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، سردار مجید شجاع ظهر امروز در دیدار با مدیران رسانه‌های استان خراسان جنوبی با بیان اینکه فرهنگ راهنمایی و رانندگی در خراسان جنوبی تدافعی است و به انسان آرامش می‌دهد اظهار داشت: عدم رعایت حق تقدم از بیشترین مواردی که در استان دیده می‌شود.

وی با بیان اینکه نگرش جدید در عرصه رسانه و خبر وجود دارد گفت: هم اکنون همه مردم به عنوان شهروند خبرنگار در دریافت، تأیید و انتشار اخبار مشارکت دارند و این یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد در عرصه اطلاع رسانی است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: با توجه به استقبال مدیران رسانه بر تشکیل هیئت اندیشه ‌ورز نیروی انتظامی خراسان جنوبی در این زمینه اعلام آمادگی می‌کند و بیشترین تعامل را با رسانه‌ها خواهیم داشت. رسانه‌ها امین نیروی انتظامی در انتشار اخبار هستند؛ اطلاعات و اخباری که ارائه می‌شود در راستای این مهم است.

شجاع با اشاره به اینکه نیروی انتظامی 126 ماموریت در فعالیت‌های خود دارد از انجام 3 هزار مشاوره رایگان در مرکز خدمات روانشناختی نیروی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد.

وی با بیان اینکه براساس نظرسنجی‌های  متعدد در کشور بیش از 85 درصد مردم از عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند تصریح کرد: 80 درصد نیز اعتقاد دارند که نیروی انتظامی به تنهایی می‌تواند امنیت و نظم کشور را تامین کند.

در این دیدار مدیران مسئول و سرپرستان رسانه‌های مکتوب، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان نظرات و دیدگاه‌های خود را بیان کردند.

انتهای پیام/ ز

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   حضور فوق تخصص کلیه در بیرجند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها