آیت‌الله عبادی:

مسئولان با برطرف کردن مشکلات مردم مقدمات شادی آنها را فراهم کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید همواره همراه با مردم باشیم گفت: مسئولان با برطرف کردن مشکلات مردم مقدمات شادی آنها را فراهم کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با شهردار و معاونان ستادی شهرداری بیرجند اظهار داشت: شهرداری با نیازهای روزمره مردم سرو کار دارند و از شورای شهر به دلیل انتخاب شهرداری متخصص، توانمند و مجرب قدردانی می‌کنیم چون ایشان از هنگامی که به بیرجند آمده‌اند بدون سر و صدا و تبلیغات عمل کرده و و در واقع تبلیغاتش همان عملش بوده است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: در بحث‌های شادی که البته امروز در دنیا مطرح است این شادی مانند نخ دو سر است یک سر نخ جنبه درونی و سر دیگر جنبه اجتماعی دارد و مسئولان باید مقدمات شادی مردم را فراهم کنند.

عبادی بیان کرد: فردی که بیکار است و درآمدی ندارد هر جشنی نمی‌تواند او را شاد کند و همه مسئولان باید شرایط شادی مردم را فراهم کنند و برای تحقق این امر باید مشکلات مردم را برطرف کنند چون اگر مشکلات مردم رفع شود همه آنها خوشحال و شاد می‌شوند.

وی اظهار داشت: اگر مشکل مردم رفع نشود ما هرچه شهر را آذین بندی کنیم مردم شاد نمی‌شوند البته وظایف محوله را باید انجام دهیم و در هر مسئولیتی که هستیم امور مردم را به درستی انجام دهیم تا مردم شاد بمانند.

امام جمعه بیرجند گفت: اگر در درون بر اساس رشد عقلانی از ایمان کافی برخوردار شود هیچ مشکلی نمی‌تواند او را از پای درآورد اما در هر حال مسئولان باید کار مردم را راه بیندازند تا کمبودها برطرف شود.

عبادی تصریح کرد: باید همراه مردم و با مردم باشیم و در همه مراسمات خدمت بی‌منت مدنظر باشد و پیشنهادی که برای خیابان ابوذر بیرجند مطرح شد موضوع خوبی است و نشان از تخصص شهردار دارد.

بیشتر بخوانید   اخبارکوتاه شهرستان‌های خراسان جنوبی || 20تیرماه1400

انتهای پیام/م

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها