حضور فعالانه سرمایه‌گذاری امید:

هلدینگ امید، شرکت برگزیده و برتر کیش اینوکس ۲۰۱۸

حضور فعالانه سرمایه‌گذاری امید در رویداد کیش اینوکس 2018 موجب انتخاب این هلدینگ بعنوان شرکت منتخب و برتر نمایشگاه بزرگ بازار پول و سرمایه و دریافت تندیس ویژه این رویداد شد.

به گزارش پایگاه خبری” پیام خاوران” به نقل از شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید، پنجمین نمایشگاه بین‌اللملی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و دهمین نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری (کیش اینوکس2018) در جزیره کیش برپاشد.

 

در این نمایشگاه که با حضور بیش از سیصد و شصت شرکت داخلی و خارجی برگزار شد، بیش از ۳ هزار نفر از مدیران، سیاست گذاران، فعالان بخش‌های دولتی و خصوصی و دست‌اندرکاران حضور داشتند.

 

گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید نیز با مشارکت ده شرکت عمدتاً بورس زیر مجموعه خود، حضوری پررنگ در این رویداد بزرگ داشت. شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت سنگ آهن گهرزمین، شرکت سرمایه‌گذاری ساختمانی سپه، شرکت کارگزاری بانک سپه، شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، شرکت سیمان هرمزگان، شرکت کویر تایر، شرکت کمپرسورسازی پادنا، شرکت آسیاناما و شرکت زرین پرشیا امید با حضور مدیران و کارشناسان خود در این رویداد بازار پول و سرمایه شرکت داشتند.

 

دکتر شیری عضو هیأت مدیره گروه مدیریت سرمایه گذاری امید نیز در غرفه این هلدینگ چند رشته‌ای گفت: گروه امید در سبد متنوع سرمایه گذاری های خود، دارای شرکت های بزرگی است که در اقتصاد ملی نقش آفرین هستند.

 

به گزارش دریافتی در روزهای گذشته، شماری از مدیران ارشد اقتصادی کشور از غرفه گروه سرمایه‌گذاری امید دیدن کردن. صیدی مدیرعامل بانک صادرات با حضور در غرفه امید، از جایگاه تأثیرگذار امید و روند روبه رشد ارزش سهام این شرکت تقدیر کرد.

 

شرکت گهرزمین از شرکت‌های معظم در حوضه فعالیت‌های معدنی، حضوری فعال در کیش اینوکس 2018 داشت. به گفته مدیر روابط عمومی گهرزمین، با توجه به این که فصل جدیدی برای شرکت آغاز شده، حضور فعالانه در نمایشگاه‌ها و برنامه‌های مرتبط با بورس، نظیر کیش اینوکس برای مذاکرات و هم افزایی حداکثری در دستور برنامه‌های شرکت قرار دارد.

بیشتر بخوانید   بهره‌مندی 116 خانوار روستاهای محور حیدرآباد شهرستان نهبندان از گاز طبیعی

 

سیمان هرمزگان نیز که از شرکت‌‌های مهم هلدینگ امید است در حاشیه نمایشگاه با حضور کارشناسان اقتصادی و بازرگانی با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری به تبین فعالیت‌ها و رویکردهای شرکت در شرایط کنونی پرداختند.

 

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها