در راستای تقویت روحیه ، ما می توانیم

تعامل دانشگاه بیرجند و منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی گسترش می یابد

رئیس دانشگاه بیرجند به همراه معاون پژوهشی و مدیرمرکز کارآفرینی دانشگاه از منطقه ویژه اقتصادی بازدید و با رئیس این سازمان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران”  به نقل از  روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی ؛ احمد خامسان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات عالی صورت گرفته در این منطقه ، افزود : این منطقه می تواند به اشتغال استان کمک شایانی بکند.

خامسان با تاکید بر تغییر  رویه دانشگاه بیرجند به کارآفرین محوری و حل معضلات جامعه افزود : هدف اصلی دانشگاه بایستی تربیت نیروی انسانی خلاق و متعهد به جامعه باشد.

وی ادامه داد : دانشگاه بیرجند می تواند با کمک منطقه ویژه اقتصادی از طریق نزدیک نزدیک شدن به بازار کار ، زمینه مهارت آفرینی ، توان افزایی و کارآفرینی دانشجویان را مهیا نماید.

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی نیز ضمن استقبال از رئیس دانشگاه بیرجند ، افزود : تغییر رویکرد دانشگاه در راستای تغییر فرهنگ که منجر به تغییر جامعه شود ، ستودنیست.

مهندس صفدری زاده گفت : امروز منطقه ویژه اقتصادی با توجه به شرایط بکر از لحاظ زیرساختی و تیم مدیریتی می تواند میزبانی برای ایده های نو و محلی برای ارائه مشاوره و راهنمایی باشد.

رئیس منطقه ویژه اقتصادی اظهار داشت : خراسان جنوبی دارای مردمانی فرهیخته و نخبه است لیکن بایستی برای بهبود اقتصاد و اشتغال این خطه ، با حمایت و تعامل کلیه دستگاه ها و مدیران اجرایی ، در راستای تقویت روحیه « ما می توانیم» نسبت به مهارت افزایی و بالابردن قدرت ریسک جهت ورود به فضای کسب و کار این مردم شریف اقدام نماییم.

در ادامه مواردی جهت افزایش تعامل و همکاری های دوجانبه در راستای اهداف مذکور مطرح که مقرر گردید پس از بررسی های اولیه در قالب تفاهم نامه به امضا طرفین برسد.

بیشتر بخوانید   ۱۲ تن خاک سرب و روی غیرمجاز در طبس کشف شد

انتهای پیام/#

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها