۶۸ درصد سرقت‌های خراسان جنوبی کشف شد

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: طی هفت ماهه سال جاری حدود ۶۸ درصد از سرقت‌های خراسان جنوبی کشف شده است.

به گزارش “پیام خاوران“، سرهنگ کاظم صادقی در گفتگو با خبرنگاران از ابتدای سال جاری میزان سرقت‌های خرد در استان رشد داشته است، بیان کرد: همچنین طی هفت ماهه سال ۱۴۰۱ حدود ۶۸ درصد از سرقت‌های خراسان جنوبی کشف شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت و خودرو، باند سارقین این سرقت‌ها شناسایی شد، گفت: در این راستا سه متهم دستگیر و ۱۰ موتور سیکلت و خودرو کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده اصالت سرقت‌ها شناسایی و به مالباخته‌ها برگشت داده شد، افزود: پلیس با هوشمندی و اشراف اطلاعاتی کامل و استفاده از تجهیزات پیشرفته برای مقابله با سارقین و دیگر مجرمین پیگیرهای لازم را انجام می‌دهد.

وی اظهار کرد: از شهروندان خواستاریم همواره در حفظ و نگهداری اموال خود کوشا باشند و در جهت حفظ وسایل نقلیه، محل کسب و کار، منزل و احشام و اموال اقدامات پیشگیرانه از جمله گماردن نگهبان را مد نظر قرار دهند.

صادقی ادامه داد: همچنین از درب و پنجره و قفل مناسب استفاده کرده و در صورتی که به هر دلیل افرادی تحت عنوان مأمور به درب منازل مراجعه کرده، حتماً نسبت به شناسایی آنها قبل از گشودن درب اقدام کنند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه از رانندگان خواستاریم از پارکینگ‌های عمومی استفاده کرده و از پارک خودرو در محل‌های دور افتاده و خلوت خودداری کنند، افزود: همچنین برای لحظه‌ای هم خودرو را به صورت روشن در کنار معابر رها نکنند.

منبع: مهر

بیشتر بخوانید   فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شرق کشور: ‌صدها کیلومتر فراتر از مرزهای هوایی آسمان ایران را رصد می‌کنیم ‌

انتهای پیام/ ۱۰۲

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها