مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت سال نو عنوان کرد:نسیم بادنوروزی باطراوت نغمه دل انگیز ربنا

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی درپیامی سال نو رابه همکاران والاهمت،خانواده بزرگ صنعت برق ومشترکان شریف استان تبریک وتهنیت گفت.

به گزارش  پایگاه خبری ” پیام خاوران “ ،متن پیام تبریک آقای مهندس مهدی دادگر رئیس هیات مدیره ومدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی به این شرح است.

به نام خدای بهار آفرین

                         سلامم به باران و آیینه باد                                                   به دل های خوشرنگ و بی کینه باد         

                        سلامم به نوروز و فصل بهار                                                                 به یاران امروز و دیرینه باد

 

بهار،جلوه گاه اراده الهی در باز آفرینش طبیعت و نوروز،طلیعه این دگرگونی و پیامی است به انسان برای از خود رستن و به او پیوستن.

و رمضان فرصتی است برای دعا و نیایش تا شهد مناجات درکام انسان ریخته شود و زمینه ساز رشد و تعالی او فراهم گردد، رمضان فرصتی است برای خودسازی و اندیشیدن به فطرت الهی انسان تا او مراحل سیر الهی را با گام‌های محکم و استوار طی نماید.

نسیم بادنوروزی با طراوت نغمه دل انگیز ربنا ،زندگی را در رگ های عالم هستی جاری می سازد تا نوید بخش امید و نشاط برای سالی نکو باشد .

حمد و سپاس خداوند منان را که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ شرکت توزیع نیروی برق  خراسان جنوبی با سعی و تلاش بی وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه سازمانی با ارتقاء خدمت رسانی به مشترکان محترم، توانست گام‌های بلندی بردارد.

بیشتر بخوانید   نیروهای کارآمد بسیج صنعت برق خراسان جنوبی در عرصه های جهادی حضور مستمر دارند

فرا رسیدن سال نو گرچه پایانی است بر یک سال فعالیت، اما آغازی است بر کوشش و خدمتی دیگر، سالی که باید به امید فردایی روشن برای آینده، بر تلاش خود بیافزاییم.

در سالی پیش رو امید دارم  این تلاش های اثربخش همچنان در راستای دستیابی به چشم انداز و حفظ و ارتقای جایگاه شرکت و کسب رضایتمندی هرچه بیشتر هم استانی های گرامی و مشترکین بزرگوار، ادامه یابد و با تلاش و همدلی بیش از پیش، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی به ارمغان آورده و آن را در کارنامه پرافتخار شرکت ماندگارنمایم.

حلول سال نو و تقارن تحول زمین با  بهار قرآن را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات انسان و همه ذرات عالم است را به همه مشترکان شریف و همکاران ارجمند وخانواده های عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن قبولی طاعات وعبادت وبهره مندی از لیالی با فضیلت قدر، سالی سرشار از برکت و معنویت برایتان آرزومندم

انتهای پیام

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها