واحد مستقل ارزی استان خراسان جنوبی توسط بانک سپه راه‌اندازی شد

بانک سپه برای کمک به تسهیل انجام امور بانکی فعالان اقتصاد به‌ویژه تجار و بازرگانان خراسان جنوبی واحد مستقل ارزی استان را در شهر بیرجند راه اندازی کرد.

به گزارش ” پیام خاوران “ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، مدیر شعب منطقه خراسان جنوبی ضمن اعلام خبر فوق، افزود: این استان تاکنون فاقد واحد ارزی مستقل بوده است و ما امیدواریم با راه‌اندازی  این واحد، شاهد رشد فعالیت فعالان اقتصادی باشیم.

حسین محمدپور با اشاره به مرز مشترک خراسان جنوبی با افغانستان، تصریح کرد: این واحد ارزی به‌صورت مستقل آماده ارائه خدمات ارزی نظیر گشایش اعتبارات اسنادی داخلی و خارجی، صدور حواله‌های ارزی، ضمانت‌نامه گمرکی، خدمات بخش بازرگانی، صدور تمکن مالی و خریدوفروش ارز تجار و فعالان اقتصادی استان است.

وی خاطرنشان کرد: به‌واسطه وجود واحد مستقل ارزی، فعالان اقتصادی می‌توانند با مراجعه به سامانه‌های مربوط نظیر سامانه توانیران و سامانه جامع تجارت نسبت به شناسایی و ثبت سفارش های واردات اقدام کنند و پس‌ از آن تمام امور مربوط به تأمین ارز با نرخ‌های مصوب و پایین‌ترین کارمزد را در داخل استان به‌صورت حضوری و در کوتاه‌ترین زمان پیگیری کنند.

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   بیش از یک و نیم میلیون نفر از جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و توریستی خراسان جنوبی بازدید کردند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها