تشدیدطرح برخوردباموتورسیکلت‌ سواران متخلف درقاین

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان قائنات از طرح تشدید برخورد با تخلفات موتورسیکلت سواران در قاین خبر داد و تاکید کرد: با موتورسواران فاقد پلاک و مزاحم نوامیس به طور جدی برخورد می‌شود.

به گزارش“پیام خاوران “ عبداله زاده در جمع خبرنگاران اظهار داشت : با عنایت به گزارش واصله و ایجاد مزاحمت برای #بانوان توسط برخی موتورسواران موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: به استناد ماده ۶۱۹ قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات هر شخصی که در اماکن عمومی یا معابر متعرض یا #مزاحم اطفال یا بانوان شود یا با الفاظ و حرکات مخالف شئون و حیثیت به آنان توهین کند به حبس از ۲ تا شش ماه و تا (۷۴) ضربه شلاق محکوم خواهند شد.

همچنین ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت برای شهروندان، نداشتن گواهی‌نامه، همراه نداشتن مدارک شناسایی، حرکت در جهت مخالف خیابان‌ها، حرکت در پیاده‌رو، نداشتن پلاک، نداشتن کلاه ایمنی، مخدوش بودن یا تاشدگی #پلاک و حرکات مخاطره‌آمیز و تک‌ چرخ زدن، از جمله مواردی است که اعمال قانون، توقیف و انتقال موتورسیکلت‌ها به پارکینگ را در پی دارد.

انتهای پیام / ۱۰۳

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   نوشته قابل تامل یکی پرستاران بخش مراقبت از بیماران کرونابیمارستان ولیعصر(عج) بیرجند" مابچه های مادر پهلو شکسته ایم"

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها