نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس:

ولایت‌پذیری، لازمه عبور از شرایط سخت کنونی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس ‌با بیان اینکه ولایت‌پذیری، لازمه عبور از شرایط سخت کنونی است گفت: پیروی از ولایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب‌ کشور را از گردنه های سخت عبور می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبریپیام خاورانحجت الاسلام عبادی عصر امروز در جمع عزاداران شهادت امام رضا(ع) در آستان مقدس شهدای باقریه بیرجند ولایت پذیری را مهمترین درس زندگی امام رضا (ع) برشمرد و اظهار داشت: امروز هم اگر همه پشت سر ولایت حرکت کنیم، یقین بدانید پیروز خواهیم شد.

 

وی با بیان اینکه با اشاره به تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران گفت: آمریکا فکر می کند که با این تحریمها، دولت و ملت ایران کوتاه خواهد آمد و از مواضع انقلابی خود دست خواهد کشید.

 

وی هدف آمریکا را مذاکره مجدد با ایران دانست و افزود: آمریکائیها می گویند باید دوباره مذاکره کنید تا همه چیز حل شود اما در واقع هدفشان  این است که شما دست از توانمندی موشکی بردارید و موشک نداشته باشید.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متأسفانه برخی در داخل دنبال رابطه با آمریکا هستند گفت: اینها تصور می کنند که اگر روابطمان خوب شد ما مانند ژاپن و کره جنوبی پیشرفت می کنیم اما تجربه مصر و عربستان را نمی بینند.

 

وی بیان کرد: مصر که سالهاست روابط مستحکمی با آمریکا دارد آیا مانند کره جنوبی و ژاپن شده است یا عربستانی که حتی فناوری ساخت موشک ندارد و به شدت وابسته است؟

 

عبادی گفت: آمریکا نمی خواهد در منطقه خاورمیانه کشور قدرتمند و پیشرفته ای بوجود آید و می گویند قدرت اول منطقه باید رژیم صهیونیستی باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تحریمها ممکن است با سختی همراه  باشد اما به تعبیر رهبر معظم انقلاب، آینده از آن ملت ایران است و دولت هم باید برنامه دقیقی برای مقابله با تحریم ها داشته باشد.

بیشتر بخوانید   قدردانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از خلق حماسه ماندگار۹دی

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها