۱۳ شهریور ماه امسال اجلاسیه ملی شهدای جهادگران خراسان جنوبی برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از تحقق شعار سال با مشارکت گروه‌های جهادی خبر داد و گفت: ۱۳ شهریور ماه امسال اجلاسیه ملی شهدای جهادگران خراسان جنوبی و سوم خرداد ماه نیز شورای جهادگران کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش “پیام خاوران” سردار محمد زهرایی شب گذشته در همایش تجلیل از جهادگران برتر شهرستان بیرجند که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی، جانشین سپاه انصار الرضا(ع)، فرماندار بیرجند و تعدادی از اعضای گروه‌های جهادی شهرستان بیرجند حضور داشتند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری نقطه تمرکز دشمن را به خوبی تشخیص داده و امسال، سال خاصی را در پیش داریم که از آن به عنوان نبرد آخر الزمانی یاد شده و آمریکایی‌ها از حماس یک گروه جهادی کوچک در نبرد بین اراده‌ها و ارابه‌ها شکست خورده است.

وی گفت: حدود شش ماه از آرزوی صهیونیست‌ها برای محو حماس می‌گذرد اما تاکنون صهیونیست‌ها هیچ اقدامی در این زمینه نتوانسته، انجام دهند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور  ادامه داد: بعضی از افرادی که سر خود را مانند کبک زیر برف کرده، نمی‌خواهند تبدیل ایران به ابر قدرتی را ببینند و  این در حالی است که امروز مردم یمن، عراق و حماس و حزب الله لبنان با حمایت ایران اسلامی با صهیونیست‌ها مبارزه می‌کنند.

زهرایی تاکید کرد: گروه‌های جهادی که سبب مشارکت مردم در انجام کارها می‌شوند، حلقه میانی بین حاکمیت و مردم هستند و جز با رئیس جمهور و استانداران جهادی تحقق جهش تولید امکان پذیر نیست.

به گفته وی، جهش تولید باید سبب کاهش سهم دولت در حوزه‌های مختلف اقتصادی شود اما نظارت دولت بر این حوزه‌ها باید ادامه یابد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان کرد: فتنه به دلیل نبود فهم مشترک در بین مردم انجام شد که چند ماه کشور را دچار هزینه‌های میدانی و ریالی کرد و هنوز هم آثار آن را در جامعه شاهد هستیم.

بیشتر بخوانید   ترکیه واردات فرش ایرانی را ممنوع کرد

وی با بیان اینکه فرد جهادی با فارغ شدن از هر کاری، انجام کار دیگری را شروع می‌کند تصریح کرد: تحقق شعار سال با همراهی گروه‌های جهادی امکان پذیر خواهد شد.

به گفته وی از چهار سال قبل نهضت خدمات مومنانه با پیام مقام معظم رهبری در دوران کرونا آغاز شد و امسال هم به دلیل برگزاری گنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی در آخر سال آینده، سال معنوی خاصی در خراسان جنوبی خواهیم داشت و گروه‌های جهادی در این راستا به وظیفه خود عمل خواهند کرد.

زهرایی خاطرنشان کرد: ۱۳ شهریور ماه سال جاری اجلاسیه ملی شهدای جهادگران خراسان جنوبی برگزار می‌شود و در سوم خرداد ماه هم شورای جهادگران کشور برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم برای رفع مشکل بیمه جهادگران از طریق مجلس شورای اسلامی و سپاه پاسداران کشور برای رفع مشکلات حقوقی و درمانی جهادگران در حال انجام است.

شایان ذکر است که در پایان این همایش از ۵۵ جهادگر برتر شهرستان بیرجند با اهدای هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها