خراسان جنوبی رتبه نخست در کاهش تصادفات جرحی نوروز ۱۴۰۳

استاندار خراسان جنوبی گفت:این استان از ابتدای طرح نوروزی امسال تاکنون در کاهش تصادفات جرحی نوروز ۱۴۰۳ رتبه اول و در کاهش تصادفات فوتی رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

به گزارش “ پیام خاوران “، جواد قناعت، در حاشیه بازدید از محل برگزاری پویش چشم به راهیم، هدف از راه‌اندازی این پویش را ارتقای سطح ایمنی در جاده‌ها و کاهش تصادفات، حفظ سلامت سفر مسافران، آموزش و آگاهی‌بخشی به رانندگان و‌ همراهان آنان عنوان کرد.

وی برگزاری پویش چشم به راهیم را در راستای ارتقای سطح ایمنی در جاده‌ها و کاهش تصادفات و آموزش و آگاهی‌بخشی به رانندگان و‌ همراهان آنان عنوان کرد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به راه‌اندازی پویش چشم به راهیم از ۲۷ اسفند ماه در استان گفت: ایستگاه پویش چشم به راهیم با همکاری اداره کل راهداری و حمل و‌ نقل جاده‌ای در محل مجتمع خدماتی رفاهی زنان نرجس القورات کیلومتر ۱۲ محور بیرجند ـ قاین راه‌اندازی شده است.

قناعت بیان کرد: این استان از ابتدای طرح نوروزی امسال تاکنون در کاهش تصادفات جرحی نوروز ۱۴۰۳ رتبه اول و در کاهش تصادفات فوتی رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

استاندارخراسان جنوبی افزود: پویش چشم به راهیم با هدف کاهش تصادفات جاده‌ ای به ویژه در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه می یابد.

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   پایان تراژدی مرگ در جاده بیرجند- نهبندان در انتظار تعیین تکلیف

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها