ورود و خروج ۶ هزار مسافر به خراسان جنوبی توسط حمل و نقل هوایی

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی گفت: از ۲۵ اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین ماه حدود ۵۰ پرواز رفت و برگشت در مسیر تهران و مشهد برنامه‌ریزی و حدود ۶ هزار مسافر به استان وارد و از استان خارج شدند.

به گزارش “پیام خاوران” عظیم طهماسبی  اظهار داشت: از ۲۵ اسفندماه لغایت ۱۵ فروردین ماه که ایام سفرهای نوروزی است حدود ۵۰ پرواز رفت و برگشت در مسیر تهران و مشهد را برنامه‌ریزی کردیم.

وی افزود: در این راستا با این تعداد پرواز حدود ۶ هزار مسافر به استان وارد و از استان خارج شدند.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی به اقدامات انجام شده در ایام نوروز اشاره و بیان کرد: برپایی سفره هفت‌سین، افطاری ساده روزه‌داران در سفرها در ترمینال‌های مسافربری و آماده سازی فضای ترمینال و فضای نمازخانه‌ها برای روزه‌داران با شرایط ماه مبارک رمضان و سال جدید از جمله اقدامات انجام شده است.

طهماسبی، زیباسازی فرودگاه و گل‌کاری و ایجاد محیطی مطبوع برای مسافران، برپایی میز خدمت برای شرکت‌های هواپیمایی در راستای انجام  عملیات نوروزی و پاسخ به سوالات مسافران را از دیگر اقدامات انجام شده در نوروز ۱۴۰۳ عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: از سال‌جاری سازمان هواپیمایی کشور بحث نظارت بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی را به فرودگاه‌های استان ها واگذار کرده است، در این راستا فرودگاه خراسان جنوبی نیز بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی نظارت خواهد داشت.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی یادآور شد: در این ایام علاوه بر پروازهای برنامه‌ریزی شده ۴ مورد پرواز فوق‌العاده نیز برگزار شده است.

طهماسبی اظهار داشت: یک پرواز سنگین نیز برای ۲۸ اسفندماه در نظر گرفته شده بود که انجام شد و ۲۵۶ نفر مسافر را به استان وارد و از استان خارج کرد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/۱۰۲

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   حج تمتع98|آغاز پروازحجاج خراسان جنوبی25 تیرماه ازفرودگاه بیرجند+جدول برنامه پروازی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها