رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی:

پلمپ ۶ پاتوق مصرف مواد مخدر در بیرجند/۴۷۰ خرده فروش دستگیر شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از پلمپ شش پاتوق مصرف مواد مخدر در بیرجند خبر داد و گفت: از ابتدای امسال ۴۷۰ خرده فروش مواد مخدر در استان دستگیر شده اند.

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران“، سرهنگ حسین محمدی در حاشیه پلمپ پاتوق های مصرف مواد  مخدر در بیرجند اظهارکرد: یکی از وظایف مهم نیروی انتظامی مقابله و مبارزه با مواد مخدر اعم از قاچاق، خرده فروشی، توزیع کننده و مصرف کنندگان مواد مخدر است که این امر با قاطعیت تمام در استان در حال انجام است.

 

وی با اشاره به اجرای بیش از ۷۰ مرحله طرح های پاکسازی و ارتقاء امنیت اجتماعی در استان بیان داشت: در راستای اجرای این طرح ها بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ نفر از قاچاقچیان، حاملین و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شده اند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۳ تن انواع مواد مخدر در استان خراسان جنوبی کشف و ضبط شده است، گفت: ۳۵ دستگاه انواع خودرو و موتورسیکلت از قاچاقچیان، حاملان مواد مخدر و خرده فروشان توقیف شده است.

 

وی افزود: در راستای برخورد با خرده فروشان با توجه به اینکه واسط مستقیم بین فروشندگان و مصرف کنندگان هستند طرح های مستمر و شبانه روزی را در حال اجرا داریم که از ابتدای امسال بیش از ۴۷۰ نفر از خرده فروشان را دستگیر کرده ایم.

 

به گفته وی از خرده فروشان بیش از ۱۵۰ کیلو انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی کشف شده است و با هماهنگی مقام قضائی علاوه بر اینکه پاتوق های زیادی بازدید شده و افراد جمع آوری شده اند، شش پاتوق پلمپ شده است.

 

انتهای پیام/ منبع: مهر

 

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   خراسان جنوبی در اعطای اسناد علوی برای بنیاد مستضعفان استثناء است

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها