فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی :

کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی ۲۰ آذرماه برگزار می‌شود

سردار علی قاسمی درجمع عوامل اجرایی کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی اظهار داشت: جهاد ما ترویج فرهنگ دفاع مقدس و آموزه‌های دینی است و همه توان را در راستای برگزاری هر چه بهتر کنگره ملی 2 هزار شهید استان به‌کار می‌گیریم.

به گزارش پایگاه خبری” پیام خاوران فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: اجلاسیه نهایی کنگره ملی ۲ هزار شهید خراسان جنوبی ۲۰ آذرماه در بیرجند برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری پیام خاوران، سردار علی قاسمی درجمع عوامل اجرایی کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی اظهار داشت: جهاد ما ترویج فرهنگ دفاع مقدس و آموزه‌های دینی است و همه توان را در راستای برگزاری هر چه بهتر کنگره ملی 2 هزار شهید استان به‌کار می‌گیریم.

 

وی بیان کرد: تاکید ما بر این است تا حداکثر در مدت یک سال فضای استان بر آموزه‌های شهدا و دفاع مقدس عطرآگین شود و تفکر ارزش‌های دفاع مقدس به مدارس، حوزه‌های علمیه، خانه‌های مردمی، هیئت‌های عزاداری و دوره‌های قرآنی کشیده شود.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: در راستای کنگره ملی دو هزار شهید استان 429 یاوداره شهید برگزار می‌شود که تعدادی برگزار شده و تعدادی در حال برگزاری است و تمرکز  در برگزاری یادواره‌های شهدا در همه نقاط  استان اعم از شهرها و روستاها است.

 

قاسمی با بیان اینکه خدا را شاکریم که در امر برگزاری این یادواره‌های شهدا مسئولان استانی پای کار بودند افزود: با وجود همکاری‌های مختلفی که مدیران ادارات داشتند دریافتیم که مسئولان استانی با میثاق نامه شهدا که آن را امضا کرده بودند پای کار هستند و در کنار یادواره‌های شهدا نمایشگاه‌هایی برگزار کردیم و در تمامی یادواره‌ها صادقانه و بی دریغ تلاش می‌شود خدمت برای شهدا باشد.

 

وی افزود: کارهای بزرگی را برنامه‌ریزی کردیم و 850 برنامه در حال اجرا است که بخش‌هایی از رزمایش و چاپ کتاب‌ها را داریم و 147 کتاب تا زمان اجلاسیه اصلی آماده می‌شود.

بیشتر بخوانید   مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی منصوب شد

 

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه برخی از برنامه‌ها و فیلم‌ها را به دلیل هزینه‌ها حدف کردیم اظهار داشت: هنوز در برخی از کمیته‌ها و برنامه‌ها عقب هستیم و باید بیشتر تلاش شود و سه اجلاسیه را در پیش داریم که یکی اجلاسیه دانشجویان و اساتید، اجلاسیه فرهنگیان و دانش آموزان و اجلاسیه نیروهای مسلح است که هر سه در مهرماه برگزار می‌شود.

 

قاسمی افزود: مقرر شده اجلاسیه اصلی کنگره ملی دو هزار سهید در 20 آذرماه در بیرجند برگزار شود و تا قبل از آن اجلاسیه ایثارگران، اجلاسیه بانوان را داریم.

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها