تقدیرفرمانده مرکز آموزش 04 نزاجا ازپرسنل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی

در مراسمی با حضور نماینده فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا(ع) نزاجا و معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان، از 2تن کارکنان شرکت قدردانی شد.

به گزارش” پیام خاوران ” به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی؛ فرمانده مرکز آموزش 04 امام رضا(ع) نزاجا بیرجند با اهدای لوح تقدیر به همکاران مهندس ابوالفضل فتح نیا و قاسم قربانی از اهتمام و تلاش های صورت گرفته در خصوص مسیریابی و عیب یابی کابل مسیر تغذیه پست های پادگان 04 قدردانی کرد.

سرهنگ کریمی در این تقدیرنامه خطاب به کارکنان شرکت آورده است:

توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین اشخاص در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی گران بها و پرافتخاریست که علاوه بر خشنودی آحاد مردم، رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر نهایت استفاده را ببرند و قطعا کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.

در ادامه این لوح آمده است: بدینوسیله از زحمات بی شائبه و موثر جنابعالی در امر خدمت رسانی و همکاری صمیمانه با این مرکز تقدیر و تشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

همچنین در پایان این مراسم لوح تقدیری به نمایندگی از پرسنل شرکت به مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری اهدا شد.

انتهای پیام//

 

 

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   قدردانی رئیس‌جمهور از توسعه گازرسانی در خراسان جنوبی

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها