رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی:

وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی سفر می کند+برنامه ها

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از سفر وزیر جهادکشاورزی به این استان خبر داد و گفت: براساس هماهنگی های صورت گرفته، استان خراسان جنوبی فردا جمعه 18 آبان، میزبان محمد حجتی، وزیر جهادکشاورزی و جمعی از معاونان و مدیران این وزارتخانه است.

غلامرضا قوسی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبریپیام خاوراناظهار داشت: بازدید از مزرعه پرورش گل رز هزاردستان، مجتمع کشت و صنعت مشار و افتتاح آبیاری زیر سطحی 72 هکتاری اسماعیل آباد نهبندان از مهمترین برنامه های روز اول سفر وزیر جهاد کشاورزی و هیئت همراه پس از ورود خواهد بود.

وی تصریح کرد: در روز دوم سفر ضمن بازدید از مزرعه خارشتر شرکت پیوند خاوران به عنوان نخستین مزرعه الگویی در سطح کشور، به شهرستان قاینات رفته و از کارخانه تروند زعفران این شهرستان نیز بازدید می کنند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد:  وزیر جهاد کشاورزی در ادامه با افتتاح پروژه آبیاری تحت فشار شرکت سهامی زراعی اسلام آباد قاین و همچنین بازدید از شرکت سهامی زراعی خضری، به شهرستان فردوس سفرو از پروژه پرورش بزسانن بازدید می کنند.

وی بیان کرد: وزیر جهادکشاورزی همچنین در سفر به شهرستان بشرویه از پروژه های آبخیزداری صندوق توسعه ملی این شهرستان بازدید می کند.

قوسی گفت: افتتاح همزمان پروژه تجهیز و نوسازی اراضی در سطح 800 هکتار و همچنین بازدید از کارخانه سبزی خشک کنی و تولید عرقیات اکسیر طبس، آخرین برنامه های سفر وزیر  درروز سوم به شهرستان طبس خواهد بود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی یادآور شد: امیدواریم سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان، منشا ثمرات خیر و برکت برای جامعه کشاورزی  استان به همراه داشته باشد.

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   محدودیتی برای فعالیت اصناف هنوز اعلام نشده است

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها