یک پنجم پهنه هوایی کشور در اختیار منطقه پدافند هوایی شرق کشور است

فرمانده پدافند هوایی شرق کشور با بیان اینکه امروز پدافند هوایی در دنیا در تمامی حوزه‌ها حرف برای گفتن دارد و از صیانت  هوایی  به سیادت هوایی رسیده است گفت: یک پنجم پهنه هوایی کشور در اختیار منطقه پدافند هوایی شرق کشور است.

به گزارش “پیام خاوران” امیرسرتیپ دوم ستاد ارسلان پرویز در جمع کارکنان پدافند هوایی شرق کشور بر شرکت حداکثری  همه آحاد مردم در انتخابات تاکید کرد و اظهارداشت: شرکت در انتخابات با توجه به هجمه‌های سنگین دشمنان انقلاب اسلامی جهاد است.

وی با اشاره به اینکه کشورهای معاند و مخالف نظام اسلامی ایران  از همان ابتدای پیروزی انقلاب هزاران توطئه و دسیسه را برای سرنگونی ما به کار برده‌اند، گفت: در تمام این سالها تیر دشمنان قسم خورده ایران اسلامی به سنگ خورد و چون در حوزه نظامی در برابر ما حرفی برای گفتن ندارند، تلاش می‌کنند با هجمه‌های رسانه‌ای، جوانان و خانواده‌های ما را هدف قرار دهند.

فرمانده پدافند هوایی شرق کشور با بیان اینکه دشمن به دنبال ترویج یاس و ناامیدی، سیاه نمایی و بزرگ نمایی مشکلات در جامعه است افزود: مشارکت قوی در انتخابات نشان از مقاومت و تاب آوری کشور  در برابر فشارهای دشمنان و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

پرویز، به فواید مشارکت حداکثری در انتخابات اشاره و اذعان داشت: شرکت حداکثری در انتخابات زمینه دفاع از نظام در مقابل زورگویی‌های غرب  را فراهم می‌کند و باعث افزایش  قدرت سیاسی، افزایش قدرت چانه زنی در مقابل قدرت‌های جهانی و در سطح منطقه هم  باعث تقویت جایگاه برتر ایران اسلامی می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر پدافند امروز پیشرفت‌های شگرفی در حوزه‌های مختلف ماموریتی ۴ گانه‌اش کسب کرده، بیشترین سهم را در این موفقیت  خانواده‌های کارکنان شاغل در این مجموعه نظامی بر عهده داشته‌اند گفت: پدافند هوایی در حال حاضر در  حوزه نظامی به پیشرفت‌ترین و مجهزترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده است.

بیشتر بخوانید   رشد سه برابری تسهیلات پرداختی بانک‌ها در خراسان جنوبی

فرمانده پدافند هوایی شرق کشور، با بیان اینکه پدافند هوایی ارتش در شرق کشور به پهپادهای کرار مجهز به موشک هوا به هوای مجید تجهیز شده است ادامه داد: نیروی پدافند هوایی برای اولین‌بار در ایران و به عنوان پنج کشور اول دارای این فناوری در جهان، موفق به اجرای این سامانه شده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بر لبه فناوری روز دنیا حرکت می‌کنیم به دستاوردهای پدافند هوایی اشاره و اذعان داشت: در چند سال اخیر ۶۰۰ مرتبه از زبان رهبری در مورد اهمیت، جایگاه و اولویت پدافند هوایی صحبت‌های زیادی شده است.

پرویز، با تاکید بر اینکه در هیچ شرایطی پدافند هوایی تعطیلی ندارد، تاکید کرد: امروز پدافند هوایی در دنیا در تمامی حوزه‌ها حرف برای گفتن دارد و از صیانت  هوایی به سیادت هوایی رسیده است.

فرمانده پدافند هوایی شرق کشور به ماموریت‌های پدافند هوایی در حوزه طرح‌های مردم یاری با شعار ارتش فدای ملت در کل منطقه شرق کشور اشاره و کرد و گفت: یک پنجم پهنه هوایی کشور در اختیار منطقه پدافند هوایی شرق کشور است.

وی در ادامه از خانواده‌ها خواست از فرزندانشان در برابر  فضای مجازی  مراقبت کنند و کنترل شده اجازه استفاده از این فضا را به آنها بدهند.

رییس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شرق کشور نیز در این مراسم بر حضور حداکثری مردم استان در انتخابات تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین روشن‌دل با اشاره به مشکلات اقتصادی که در کشور وجود دارد افزود: این مشکلات نباید مانع حضور مردم در پای صندوق‌های رای شود چرا که اگر این انتخابات مهم نبود، دشمنان نظام اینقدر با قدرت برای کمرنگ کردن حضور مردم در صحنه تلاش نمی‌کردند.

بیشتر بخوانید   لیست مشخصات دفاتر پلیس + 10 خراسان جنوبی

در این مراسم از فعالان قرآنی و  نفرات برتر مسابقات سراسری قرآن کریم  منطقه هوایی شرق تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/۲۵۴

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها