نامزد خبرگان رهبری خراسان‌جنوبی: شرکت در انتخابات بسیار سرنوشت ساز است

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان‌جنوبی گفت: شرکت در این انتخابات و رای به نمایندگان این مجلس برای ملت بزرگ ایران بسیار سرنوشت ساز است.

به گزارش “پیام خاوران“، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان‌جنوبی سه شنبه شب در اولین برنامه تلویزیونی خود که از سیمای خراسان جنوبی (شبکه خاوران) پخش شد اظهارداشت: علاقه مند بودم برای سخنرانی در شهر و روستا و اجتماعات با شکوه و پرنشاط و جمع با صفای شما حضور داشتم اما چون امکان حضور فراهم نشد مطالبی را تصویری عرض می کنم.

رئیسی ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان به فرازهایی از مناجات شعبانیه اشاره کرد و گفت: امید است بتوانیم به خداوند بنگریم و برای او گام برداریم.وی افزود: امیدوارم خداوند متعال توفیق خدمتگزاری برای همه مردم به ویژه مردم استان خراسان جنوبی را عطا کند و آنچه وظیفه دارم انجام دهم تا نزد شهدا، مردم عزیز، فرهیخته و فرهنگی خراسان جنوبی و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی و مردم سربلند باشم.

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران این افتخار را دارد که تمامی نهادها و همه بخش‌های آن مبتنی بر اراده و رای مردم بوده و در قانون اساسی توجه به رای، خواست و اراده مردم نهادینه شده است.

رئیسی تصریح کرد: این افتخار را داریم که با گذشت ۴۵ سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره برای شکل گیری نهادهای کشور به رای مردم مراجعه شده و برخلاف آنهایی که مدعی دموکراسی و آزادی هستند حقیقتا در جمهوری اسلامی ایران عمل شده است.

وی گفت: از مواقعی که باید به رای مردم مراجعه کرد، شکل گیری مجلس شورای اسلامی است که بسیار اهمیت دارد و از مجالسی که بسیار اهمیت دارد و به تعبیر درست رهبر معظم انقلاب، با اهمیت ترین مجلس یعنی مجلس خبرگان رهبری است.

بیشتر بخوانید   رشد ۱۴۴ درصدی سرمایه‌گذاری در صنعت و معدن خراسان جنوبی

نماینده مردم خراسان جنوبی در دوره چهارم و پنجم مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: اهمیت مجلس خبرگان رهبری به خاطر ماموریت بسیار مهمی که دارد و این مجلس که مبتنی بر رای مردم است، بتواند پشتوانه عظیمی برای مردم، نظام و رهبری و تداوم اسلامیت و جمهوریت نظام باشد.

رئیسی اضافه کرد: شرکت در این انتخابات و رای به نمایندگان این مجلس برای ملت بزرگ ایران بسیار سرنوشت ساز است و شما با همتی که همیشه نشان دادید در این انتخابات شرکت خواهید کرد.

وی گفت: در سال هایی که توفیق و افتخار نمایندگی مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری را داشته ام با احترام به مفاخر، مردم، جوانان، دانشجویان، طلاب و قشرهای پرتلاش، کارگر، کشاورز و فرهنگی تلاش کردم در این جایگاه آنچنانی که فکر می کردم به عنوان عضو مجلس باید فعالیت کنم و بار سنگینی بر دوش من است با حضور در کمیسیون ها و هیات رئیسه، عضو فعالی باشم.

رئیسی اظهار کرد: قبل از مسئولیت هایی که الان دارم نیز حضور در استان به نحوی بود که در کنار نمایندگی مردم در مجلس خبرگان رهبری، مسائل و خواست مردم دنبال شود همچنین این افتخار را پیدا کردم به عنوان خادم آستان مقدس رضوی بتوانم در خدمت همه کشور به ویژه خراسان بزرگ باشم و همواره خراسان جنوبی مورد توجه من بود.

وی افزود: اگر رای و نگاه مردم به بنده طلبه تعلق گرفت و افتخار داشتم بار دیگر نمایندگی استان خراسان جنوبی را در مجلس خبرگان رهبری پیدا کنم هم به عنوان نماینده مردم در این مجلس بسیار با اهمیت انجام وظیفه خواهم کرد و هم در کنار مسوولان استان برای شهرها و روستاها و برای رفع مشکلات تلاش می کنیم.

بیشتر بخوانید   پرداخت۷۶۰۰تسهیلات بدون ضامن در شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران خراسان جنوبی

نامزد ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه خراسان جنوبی گفت: گام های خوبی برای استان خراسان‌جنوبی تاکنون برداشته شده و شکل شهر و روستا متفاوت شده اما کار بعد از این هم باید انجام شود.وی افزود: خوشبختانه مردم استان برای رفع مسایل در کنار مسئولان هستند، در این مدت بعضی از شهرها را توانستم حضور پیدا کنم و بعد از این انتخابات هم فرصتی خواهد بود که در شهرها با مردم از نزدیک دیدار و مسایل را پیگیری کنم.

رئیسی گفت: مخاطب این بخش از سخنانم جوانان و نوجوانان هستند چون آینده خراسان جنوبی به دست توانای شما ساخته می شود لذا مردم استان بدانند که شهدا، جانبازان و ایثارگران بسیار در زمان مناسب خوب ایفای نقش کردند.

وی تصریح کرد: در جای جای استان از نهبندان تا سربیشه، بیرجند تا خوسف، قاین تا زیرکوه، سرایان تا فردوس، بشرویه و طبس، درمیان یا اسدیه همه این مناطق که هر کدام را بخواهم بر دیگری ترجیح دهم، همه مردم شیعه و سنی و مرزبانی باید به آنها افتخار کرد.

نامزد مجلس خبرگان رهبری افزود: همه مردم استان به خاطر صبر، مقاومت، پایداری، مرزبانی باشکوه و ایستادگی در مقابل دشمنان انقلاب اسلامی مایه افتخار هستند و در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی حماسه خلق کرده‌اند و چهره های فرهیخته استان که به همگی ادای احترام می کنم.

خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری یک کرسی دارد.

منبع: فارس

پایان پیام/ ۱۰۲

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها