پذیرش اشتراک روزنامه قدس در خراسان جنوبی

سرپرست روزنامه قدس در خراسان جنوبی از آغاز پذیرش اشتراک این روزنامه برای مخاطبان خانگی، ادارات، نهادها و سازمانهای دولتی و خصوصی در این استان برای سال ۱۴۰۳خبر داد و گفت: روزنامه قدس خراسان همه روزه در استانهای خراسان چاپ و منتشر می شود.

محمدقربانی در گفت وگو با پایگاه خبری ” پیام خاوران” اظهارداشت: روزنامه قدس متعلق به آستان قدس رضوی است و علاوه بر صفحات اصلی، همه روزه دارای ۴صفحه روزنامه قدس خراسان (ویژه استانهای خراسان) است که به صورت سراسری توزیع می شود و اخبار استان خراسان جنوبی در گستره کشوری انتشار می یابد.

وی هزینه اشتراک یکساله این روزنامه در استان خراسان جنوبی را ۲ میلیون تومان، ۶ماهه را یک میلیون تومان و ۳ ماهه را ۵۰۰ هزارتومان اعلام کرد و گفت: مخاطبان گرامی درصورت تمایل به اشتراک و دریافت روزنامه قدس می‌توانند برای دریافت فرم اشتراک با شماره های ۸-۳۲۳۴۲۶۰۷ تماس بگیرند.

سرپرست روزنامه قدس در خراسان جنوبی ضمن دعوت به اشتراک این روزنامه اظهارکرد: علاقمندان در صورت تمایل می توانند پس ازتکمیل فرم اشتراک ، نسبت به ارسال آن از طریق یا پیام رسان داخلی ( ایتا وبله) به شماره ۰۹۰۳۰۶۴۳۸۱۹ اقدام کنند.

وی با بیان اینکه روزنامه قدس خراسان همه روزه به صورت ضمیمه رایگان در سراسر کشور چاپ وتوزیع می شود گفت: این سرپرستی آمادگی تهیه و انتشار اخبار و عملکرد سازمانها ونهادها به صورت اخبار ویژه ، گزارش ویژه یا رپرتاژ اگهی، درروزنامه قدس ( صفحات کشوری وقدس خراسان ) و انتشار در سراسر کشور را دارد.

سرپرست روزنامه قدس در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اگهی های ثبتی، قضایی، مفقودی، مزایده ومناقصه در روزنامه قدس پذیرش می شود یادآورشد: روزنامه قدس با گستره توزیع در سراسرکشور مخاطبان خاص و عام دارد و این مهم در تحقق اهداف مخاطبان موثر است.

قدس روزنامه صبح ایران چاپ مشهد است و اولین شماره این روزنامه در ۲۸ آذر ۱۳۶۶ منتشر شد و از فروردین ۱۳۷۵ انتشار و توزیع آن در سراسر کشور آغاز شد.

بیشتر بخوانید   سرمایه گذاری 170 میلیارد تومانی در صنعت برق خراسان جنوبی /فعالیت ۳۷۷ هزار مشترک برق در استان

روزنامه سراسری قدس در جدیدترین رتبه‌بندی وزارت ارشاد که در اواخر سال ۱۴۰۲ انجام شد با۸/۹۰ امتیاز به جایگاه ششم دست یافت.

برای دریافت فرم اشتراک روزنامه قدس  اینجا کلیک کنید

 

چاپ و دانلود PDF

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها