در هیئت دولت بررسی واعلام می‌شود

«امامی امین» گزینه جدید استاندار خراسان جنوبی

امامی امین به‌ عنوان جدی‌ترین گزینه‌ استاندار خراسان‌ جنوبی به هیئت دولت معرفی شده است. مدیرکل اداری و مالی شورای عالی امنیت ملی، مدیر مالی دیوان محاسبات و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از جمله سوابقامامی امین است.

 

به گزارش پایگاه خبری” پیام خاوران با اجرایی‌شدن قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در سراسر کشور، مدیران دستگاه‌ها و مؤسسات دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی در سراسر کشور که بازنشسته شده‌اند باید صندلی خود را به جوانان بسپارند که محمد مهدی مروج الشریعه نیز بر این‌ اساس باید استانداری خراسان‌  جنوبی را ترک کند.

 

شنیده‌ها حاکی است محمد امامی امین معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران به عنوان استاندار خراسان جنوبی معرفی شده که امروز عصر این موضوع در هیئت دولت بررسی و فردا اعلام می‌شود.

 

محمد امامی امین برادر شهیدان سرافراز احمد و محمود امامی امین اصالتاً اهل شهرستان پیشواست. وی سابقاً به عنوان مدیرکل اداری و مالی شورای عالی امنیت ملی، مدیر مالی دیوان محاسبات و معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اشتغال داشته است.

 

انتهای پیام/

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   چالش فرآوری یاقوت کویر در قطب تولید/ فروش فله‌ای و سودهایی که به جیب دلالان می‌رود

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها