رئیس اداره میراث فرهنگی طبس:

۱۲ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در طبس اختصاص یافت

رئیس اداره میراث فرهنگی طبس از اختصاص ۱۲ میلیارد ریال اعتبار برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران” رسول بهبهانی اظهار داشت: در سال جاری از محل ارتقاء شاخص های توسعه اقتصادی اعتبارات خوبی به ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان طبس اختصاص یافت.

 

وی با اشاره به اختصاص ۱۲ میلیارد ریال اعتبار از محل اوراق خزانه اسلامی برای ایجاد زیرساخت های گردشگری در شهرستان، بیان کرد: از این میزان تاکنون هفت میلیارد ریال تخصیص یافته است.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی طبس با بیان اینکه از این محل تاکنون پروژ برق رسانی به اقامتگاه بومگری و کاروان سرای جوخواه انجام شده است، عنوان داشت: همچنین از محل این اعتبارات مجتمع خدماتی، رفاهی و گردشگری ازمیغان برقرسانی شده است.

 

بهبهانی از پیشرفت ۹۰ درصدی پروژه برق رسانی به مجتمع خدماتی رفاهی ایثار خبر داد و گففت: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون مجموعه گردشگری دیدار شهرستان طبس از نعمت آب، برق و گاز برخوردار شد.

 

وی، تأمین برق بافت تاریخی اصفهک را یکی دیگر از اقدامات انجام شده در حوزه زیرساخت های گردشگری شهرستان عنوان کرد و گفت: در حال حاضر خرید تجهیزات برای اجرای این پروژه در حال انجام است.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی طبس با اشاره به تهیه طرح احداث مجتمع ازمیغان و نایبند در سال جاری، افزود: اجرای شبکه روشنایی منطقه نمونه گردشگری ازمیغان نیز یکی دیگر از پروژه های در دست اجرا است.

 

انتهای پیام/ منبع: مهر

 

 

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   اجاره بهای مسکن در بیرجند 120 درصد افزایش یافت

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها