وداع با مادر و پدر دو شهید

خراسان جنوبی امروز داغدار وداع با مادر و پدر دو شهید بود

پدر شهیدان «ابراهیم و مالک شوری» و پدر شهید «مهدی کباری» و مادر شهیدان «عباسی» دعوت حق را لبیک گفتند و خراسان جنوبی امروز داغدار وداع با این عزیزان بود.

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران”، پدر شهیدان شوری در سن 82 سالگی بر اثر عارضه ریوی عصر روز گذشته به فرزندان شهیدش پیوست و امروز در روستای ورزگ شهرستان قاین به خاک سپرده شد.

 

حسن کباری پدر شهید مهدی کباری نیز در سن 86 سالگی بر اثر کهولت سن و بیماری در بیمارستان بشرویه درگذشت و صبح امروز در قطعه صالحین شهرستان بشرویه به خاک سپرده شد.

 

فاطمه حسینی مادر شهیدان «محمد و ابراهیم عباسی» نیز به علت کهولت سن در بیمارستان ولی عصر بیرجند دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 

مالک شوری سال 67 در منطقه شلمچه و شهید ابراهیم شوری سال 63 در جبهه جنوب در سایت 5 بر اثر حملات هوائی مزدوران صدام بر اثر اصابت ترکش بمب به شهادت رسیدند.

 

مهدی کباری در سال 67  در عملیات تک عراق در جزیره مجنون به شهادت رسید.

 

شهید محمد عباسی در 24 مهر 1340 در روستای رومیخان از توابع شهرستان بیرجند به دنیا آمد و 27 اردیبهشت 1367 در میمک توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید و مزار وی در بهشت مصطفی شهرستان زاهدان است.

 

شهید ابراهیم عباسی نیز در 15 اردیبهشت ماه 1353 دیده به جهان گشود و در 24 اردیبهشت ماه سال 91 در درگیری با اشرار در محور ایرانشهر به چابهار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/منبع: تسنیم

چاپ و دانلود PDF
بیشتر بخوانید   آسفالت ۳۳ هزار مترمربع از معابر بیرجند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها