وداع با مادر و پدر دو شهید

خراسان جنوبی امروز داغدار وداع با مادر و پدر دو شهید بود

پدر شهیدان «ابراهیم و مالک شوری» و پدر شهید «مهدی کباری» و مادر شهیدان «عباسی» دعوت حق را لبیک گفتند و خراسان جنوبی امروز داغدار وداع با این عزیزان بود.

به گزارش پایگاه خبری “پیام خاوران”، پدر شهیدان شوری در سن ۸۲ سالگی بر اثر عارضه ریوی عصر روز گذشته به فرزندان شهیدش پیوست و امروز در روستای ورزگ شهرستان قاین به خاک سپرده شد.

 

حسن کباری پدر شهید مهدی کباری نیز در سن ۸۶ سالگی بر اثر کهولت سن و بیماری در بیمارستان بشرویه درگذشت و صبح امروز در قطعه صالحین شهرستان بشرویه به خاک سپرده شد.

 

فاطمه حسینی مادر شهیدان «محمد و ابراهیم عباسی» نیز به علت کهولت سن در بیمارستان ولی عصر بیرجند دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 

مالک شوری سال ۶۷ در منطقه شلمچه و شهید ابراهیم شوری سال ۶۳ در جبهه جنوب در سایت ۵ بر اثر حملات هوائی مزدوران صدام بر اثر اصابت ترکش بمب به شهادت رسیدند.

 

مهدی کباری در سال ۶۷  در عملیات تک عراق در جزیره مجنون به شهادت رسید.

 

شهید محمد عباسی در ۲۴ مهر ۱۳۴۰ در روستای رومیخان از توابع شهرستان بیرجند به دنیا آمد و ۲۷ اردیبهشت ۱۳۶۷ در میمک توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید و مزار وی در بهشت مصطفی شهرستان زاهدان است.

 

شهید ابراهیم عباسی نیز در ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۵۳ دیده به جهان گشود و در ۲۴ اردیبهشت ماه سال ۹۱ در درگیری با اشرار در محور ایرانشهر به چابهار به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

انتهای پیام/منبع: تسنیم

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   بهینه سازی شبکه تلفن ثابت در شهر بیرجند

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها