خراسان جنوبی|رتبه ۷ کنکور انسانی: تمام تمرکزم روی درس خواندن بود/ از تهدید فرصت ساختم

رتبه ۷ کنکور انسانی گفت: کنکور را از یک ماه قبل در منزل شبیه سازی کرده و با ماسک و دستکش در آزمون‌های گزینه دو شرکت می‌کردم که با این کا روز کنکور آرامشی نسبی داشتم و استرسم کمتر بود و از تهدید فرصت ساختم.

به گزارش “ پیام خاوران ” فاطمه برات‌نژاد اظهار داشت: برای موفقیت در کنکور از تابستان سال قبل تلاش جدی خود را آغاز کردم و در این راه از هیچ گونه سعی و تلاشی دریغ نکردم.

و با بیان اینکه تمام تمرکزم در این یکسال تنها و تنها روی کنکور بود و از تک تک ثانیه‌ها استفاده کردم گفت: در وهله اول موفقیتم را مدیون لطف خدا و بعد هم حمایت خانواده به ویژه مادرم چه از لحاظ مادی و چه معنوی هستم‌.

رتبه ۷ کنکور انسانی افزود: در آزمون‌های گزینه ۲ زیاد شرکت کردم اما در هیچ کلاس کنکوری شرکت نکردم و ساعات زیادی را فقط درس می‌خواندم.

برات‌نژاد ادامه داد: روزهای که مدرسه می‌رفتم ۵ تا ۶ ساعت و روزهای تعطیل ۱۰ تا ۱۲ ساعت را فقط درس می‌خواندم.

وی خطاب به هم سن و سالانش گفت: مشکلات و موانع همیشه است اما نباید اجازه دهیم این مشکلات جلوی هدفی را که داریم بگیرد و ما را از موفقیت باز دارد.

رتبه ۷ کنکور انسانی عنوان کرد: امسال با وجود شیوع ویروس کرونا مشکلات و استرس‌های زیادی بر همه وارد شد اما باعث نشد که من از تلاش دست بکشم و در این راه بر استرسم غلبه کردم.

وی یادآور شد: کنکور را از یک ماه قبل در منزل شبیه سازی کرده و با ماسک و دستکش در آزمون‌های گزینه دو شرکت می‌کردم که با این کا روز کنکور آرامشی نسبی داشتم و استرسم کمتر بود و از تهدید فرصت ساختم.

فاطمه برات‌نژاد از شهرستان قاینات استان خراسان جنوبی در کنکور سراسری ۹۹ رتبه هفتم کنکور انسانی را کسب کرد.

بیشتر بخوانید   استانداردهای لازم در معدن پروده 4 طبس درحد قابل قبول است

منبع : تسنیم

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها