جانشین قرارگاه ثامن الائمه (ع)دربیرجند:رزمایش اقتدار بسیج درخراسان جنوبی برگزار می شود

جانشین قرارگاه ثامن الائمه (ع) ومسئول سازندگی نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت:هفته آینده رزمایش اقتدار در خراسان جنوبی برگزار می شود تا جوانان و بسیجیان آمادگی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش ” یپام خاوران ” ، سردار سرتیپ پاسدار مجیدرضا حسن زاده در سخنان پیش از خطب های نماز جمعه بیرجند اظهارداشت:با همکاری دولت، سپاه، و پیگیری نمایندگان در دوسال آینده برای آبرسانی ۱۷ هزار روستا برنامه ریزی شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۴۹ روستا مربوط به خراسان جنوبی است تصریح کرد:طی دو سال به بیش از ۱۷ هزار روستا در کشور آب شرب می‌رسد.

جانشین قرارگاه ثامن الائمه (ع) ومسئول سازندگی نیروی زمینی سپاه پاسداران افزود: قرار است در حوزه راه هم ۲۷ هزار کیلومتر راه روستایی آسفالت شود که ۴۱۲ کیلومتر آن مربوط به خراسان جنوبی است.

وی بیان کرد:هفته آینده رزمایش اقتدار در خراسان جنوبی برگزار می شود تا جوانان و بسیجیان آمادگی خود را به نمایش بگذارند.

جانشین قرارگاه ثامن الائمه (ع) ومسئول سازندگی نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: مصلی‌های نماز جمعه و مصلی‌ها سنگر هستند؛ این سنگر‌ها باید محکم حفظ شود تا روز به روز عزت و شکوه ایران اسلامی اضافه شود.

سردار حسن زاده اظهارکرد: ایران اسلامی جایگاهی عظیم در جهان در عرصه‌های مختلف دارد که با همت مردم و دولتمردان امید داریم تا در عرصه‌های اقتصادی و معیشتی هم به اوج عزت برسیم.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خدمت به مردم جایگاهی درخشانی دارد

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها