مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی منصوب شد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در حکمی «محمد عرب» را به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی منصوب کرد.

به گزارش “ پیام خاوران “، متن حکم سید مرتضی بختیاری برای انتصاب آقای محمد عرب مدیرکل کمیته امداد استان خراسان جنوبی به شرح زیر است:

با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص و تجربیات ارزنده قبلی، جناب عالی را به مدت دو سال به عنوان مدیر کل استان خراسان جنوبی در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می شوید.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام راحل(ره) بایستی پیام آور فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی باشد و غیرت و کرامت انسانی را در حمایت از محرومان حفظ کند و ماموریت اصلی آن در شرایط کنونی، توانمند سازی و ایجاد درآمد باثبات برای خانواده های تهی دست و همچنین رعایت کرامت و حرمت کمک شوندگان می باشد.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» نامگذاری گردیده انتظار می رود بر مبنای توصیه موکد معظم له مبنی بر بهره گرفتن از نیروهای جوان، مومن و انقلابی و با نصب العین قرار دادن بیانات راهبردی ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به ساماندهی و برنامه ریزی با استفاده از ظرفیت نیروهای جوان در تمامی سطوح نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) گام بردارید.

امید است تحت عنایات حضرت ولی عصر (روحی له الفداء) و با بهره گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمتگزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایتمندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فراهم گردد.

محمدعرب پیش از این سرپرست  کمیته امداد استان خراسان جنوبی راعهده دار بود.

بیشتر بخوانید   روزهای خوش توسعه وآبادانی درشهرستان مرزی" درمیان" /گامهای بلند بنیادمستضعفان برای رفع محرومیت در خراسان جنوبی+ عکس

پایگاه خبری ” پیام خاوران” این انتصاب شایسته  که با بهره گیری از نیروهای جوان، مومن و انقلابی محقق شده است را به آقای عرب تبریک عرض نموده وبرای ایشان توفیق وسربلندی روز افزون آرزو دارد.

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها