صدور گذرنامه ويژه اربعين بصورت آني در اداره گذرنامه خراسان جنوبی

رئیس اداره مهاجرت وگذرنامه فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی از صدور آنی گذرنامه ویژه اربعین جهت زائران خبر داد.

به گزارش ” پیام خاوران “ به نقل از   پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” علی زنگویی” در تشریح این خبر اظهار داشت: كليه متقاضيان و زائران عتبات عالياتي كه  درخواست گذرنامه کرده و تاكنون به دست آنها نرسيده است براي دريافت گذرنامه ويژه اربعين با دردست داشتن مدارک هويتي به اداره مهاجرت وگذرنامه استان مراجعه نمايند تا نسبت به صدور آنی گذرنامه ویژه اربعین اقدام گردد.

رئیس اداره گذرنامه و مهاجرت استان خراسان جنوبی در خصوص افرادي كه تاكنون درخواست گذرنامه نداده و متقاضي سفر به عتبات عاليات در ايام اربعين مي باشند، خاطر نشان کرد: این افراد به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه  و نسبت به ثبت درخواست گذرنامه ويژه اربعين اقدام کنند و پس از ۲۴ ساعت جهت دريافت گذرنامه خود به اداره مهاجرت وگذرنامه استان مراجعه نمايند.

سرهنگ زنگویی با اشاره به اینکه از ابتدای تیرماه تاکنون بیش از ۳۵ هزار گذرنامه صادر و تعداد ۴ هزار و ۴۰۰ گذرنامه تمدید اعتبار گردیده است،یادآور شد: در ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد ۵۵۰ گذرنامه ویژه اربعین بصورت آنی جهت زائران صادر و تحویل شده است.

وی از خدمات رسانی مضاعف اداره مهاجرت و گذرنامه فرماندهی انتظامی استان به منظور ارائه تسهیلات مطلوب به زوار اربعین حسینی (ع)،  خبر داد و عنوان کرد: کارکنان این اداره روز پنجشنبه و جمعه  این هفته از ساعت ۷ صبح الی ۹  شب آماده ارائه خدمات به مراجه کنندگان می باشند.

این مقام انتظامی در پایان از زائران درخواست کرد:  به هیچ عنوان بدون گذرنامه و یا گذرنامه فاقد اعتبار و همچنین بدون گذرنامه ویژه اربعین به مرزها مراجعه نکنند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید.

بیشتر بخوانید   نقش رسانه در اقناع افکار عمومی

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها