هر هفته یکی از بانوان هنرمند و کارآفرین استان خراسان جنوبی معرفی می‌شود

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: سه شنبه هر هفته، یکی از بانوان هنرمند و کارآفرین استان معرفی می‌شود.

به گزارش “پیام خاوران“، فرشته اسدزاده صبح امروز با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس این برنامه، ضمن معرفی بانوان هنرمند و کارآفرین استان، حوزه‌های فعالیتی آنها نیز اطلاع رسانی می‌شوند.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی تصریح کرد: پیرو حضور بانوان هنرمند و کارآفرین در نمایشگاه “ایده، خانه، فن بازار” استان، ظرفیت بسیار قابل توجهی از بانوان هنرمند و کارآفرین شناسایی شد.

وی با تأکید بر ضرورت معرفی این ظرفیت‌های کم نظیر، اظهار داشت: معرفی این افراد به تسهیلگران و کنشگران اقتصادی می‌تواند دسترسی آنها به بازارهای بزرگ را تسهیل کند.

اسدزاده متذکر شد: معرفی بانوان هنرمند و کارآفرین در راستای عرضه توانمندی‌ها و ارائه تولیدات بسیار فاخرشان در زمینه‌های صنایع دستی، محصولات کشاورزی و … می‌تواند به درآمدزایی خانواده‌ها و در نتیجه توسعه خراسان جنوبی بینجامد.

به گفته وی؛ برای نیل به این هدف، برنامه معرفی بانوان توانمند استان در دستور کار دفتر بانوان قرار گرفت و از این پس هر سه شنبه یکی از بانوان هنرمند و کارآفرین خراسان جنوبی معرفی می‌شود.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد: این برنامه بتواند در راستای معرفی هر چه بیشتر توانمندی‌های خراسان جنوبی مؤثر و مفید باشد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر
بیشتر بخوانید   تردد در جاده‌های خراسان جنوبی 91 درصد افزایش یافت

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها