فرماندار سربیشه: ضرورت امید آفرینی در برنامه‌های دهه فجر 

فرماندار سربیشه به اجرای برنامه‌های انسجام‌ بخش و امید آفرین در دهه فجر تاکید کرد و گفت: ایجاد تنوع و نوآوری در برنامه‌های دهه فجر امسال شهرستان سربیشه مورد توجه است.

به گزارش “پیام خاوران” محمد رضا لکزایی در جلسه ستاد برنامه ریزی مراسم گرامیداشت دهه فجر این شهرستان با اشاره به اینکه باید جنبه مردمی برنامه های گرامیداشت دهه فجر در شهرستان برجسته شود، اظهار داشت: جشن ها و آیین های ایام پیروزی انقلاب اسلامی گسترده و در تمام مناطق شهری و روستایی برپا شود.

وی با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان و جنگ ترکیبی اخیر دشمن، افزود: جهاد تبیین و شکل گیری گفتمان روایت‌گری انقلاب باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار سربیشه حضور مردم را از عوامل اصلی شکل گیری انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: انقلاب اسلامی ایران رویدادی بی نظیر بود و رهبری حکیمانه امام خمینی(ره) و همراهی مردم از عوامل اصلی پیروزی انقلاب اسلامی بود.

لکزایی ادامه داد: امروز نیز همین حضور پرشور و پیروی از ولایت فقیه عامل بقای انقلاب اسلامی در برابر دسیسه های مختلف دشمنان است.

وی به حضور مردم شهرستان سربیشه در تمامی مراسمات ملی و مذهبی اشاره کرد و افزود: برنامه های دهه فجر باید پیوست تبیین و گفتمانی داشته باشد و در برابر جنگ روانی دشمن در کنار جهاد تبیین اجتماعات پرشوری در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی شکل گیرد.

فرماندار سربیشه تصریح کرد: برپایی جشن‌های دهه فجر در جای‌ جای این شهرستان و ایجاد فضاهای شهری نشاط‌ آفرین توسط شهرداری بسیار مهم است و جشن‌های انقلاب باید با شور و هیجان و باشکوه خاص برگزار شود.

لکزایی با بیان اینکه با اتحاد و همدلی بسیاری از کارها انجام می شود، گفت: پیام برنامه های دهه فجر باید اتحاد و همدلی مردم و مسئولان باشد.

بیشتر بخوانید   افتتاح 44 طرح راهداری در خراسان جنوبی

وی ادامه داد: تمامی برنامه های ادارات در ایام الله دهه فجر به بخشدار هر سه بخش مرکزی، درح و مود شهرستان سربیشه اعلام شود.

در این جلسه کمیته های ستاد دهه فجر شهرستان سربیشه مشخص شده و هر یک از کمیته ها برنامه ها و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها