کمک هزینه جبرانی به نانوایان خراسان جنوبی افزایش می‌یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از افزایش دو برابری کمک هزینه جبرانی به نانوایان استان خبر داد و گفت: با توجه به پایین بودن قیمت نان در استان خواستار افزایش کمک هزینه جبرانی نانوایان در خراسان جنوبی هستیم.

به گزارش “پیام خاوران” جواد اشرفی شب گذشته در کارگروه آرد و نان استان اظهار داشت:  در جلسه مشترک کارگروه آرد و نان استانی و کشوری اعلام شد که کمک هزینه جبرانی به نانوایان به دو برابر افزایش یافت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی گفت: در این جلسه که با حضور ویدئو کنفرانسی نماینده وزارت امور اقتصاد و دارایی و معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری های سراسر کشور برگزار شد، مسایل حوزه آرد و نان مورد بررسی قرار گرفت و نماینده وزارت امور اقتصاد و دارایی ضمن پاسخگویی به سؤالات و ابهامات مطرح شده، از شروع مرحله سوم طرح مدیریت هوشمند آرد و نان خبر داد.

وی با بیان اینکه این مرحله از روز سه شنبه ۱۸ بهمن ماه شروع شده، تأکید کرد: کمک هزینه جبرانی به نانوایان از ۱۵ درصد فعلی به دو برابر یعنی ۳۰ درصد افزایش یافت و مبنای اختصاص سهمیه آرد به نانوایی‌ها نیز بر اساس عملکرد و فعالیت نانوایی در دوره قبل باتوجه به میزان تراکنش دستگاه کارت خوان طرح نانینو خواهد بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی نیز در این جلسه ضمن بیان برخی مشکلات و ابهامات طرح، خواستار تسریع در ارسال دستورالعمل‌ها و شیونامه‌های اجرایی طرح شد.

اشرفی اظهار داشت: در اجرای مرحله سوم این طرح در قزوین به عنوان استان پایلوت مشکلاتی ایجاد شده که لازم است ابتدا آن موارد رفع شود و سپس مراحل بعدی طرح اجرایی شود.

وی با تأکید بر پایین بودن قیمت نان در خراسان جنوبی، خواستار متفاوت دیدن استان و افزایش کمک هزینه جبرانی نانوایان در خراسان جنوبی در مقایسه با سایر استان‌ها شد.

بیشتر بخوانید   کمک ۶۰۰ میلیون ریالی بنیاد مستضعفان به دانش آموزان روستای گیو

در این جلسه که با حضور ویدئو کنفرانسی فرمانداران همراه بود، مسایل و مشکلات اجرای طرح هوشمندسازی مدیریت یارانه آرد و نان توسط معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌های سراسر کشور بیان شد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها