حضور هدفمند استاندار خراسان جنوبی در روستاهای “سولابست ” و “چاه پنج سر” سربیشه + تصاویر

همزمان با ششمین روز هفته دولت استاندار خراسان جنوبی با هدف بررسی مسایل و مشکلات  روستاهای مرزی ومحروم سولابست وچاه پنج سر سربیشه در این روستا حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری “ پیام خاوران ” محمدصادق معتمدیان که دو روز قبل در جریان بازگشت از مراسم افتتاح پروژه های مرز ماهیرود، به صورت سرزده به سولابست رفته و در گفت و گوی با مردم از مشکلات روستا مطلع شده بود، امروز و به منظور پاسخ به مطالبات مطرح شده، دوباره به این منطقه رفت.

استاندارخراسان جنوبی مدیران کل دستگاه های اجرایی را نیز به این سفر و بازدید فراخواند تا با حضور میدانی در روستا و رصد شرایط از نزدیک، درخصوص مسایل و مشکلات موجود تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

گردهمایی مردم روستا و مدیران مهمان به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی در حیاط مدرسه برگزار شد و در این گفت وگوی چهره به چهره و بی واسطه، برای رفع مشکلات مطرح شده، چاره اندیشی شد.

جاده دسترسی مناسب، اجرای طرح هادی، ایجاد پارک، توسعه مدرسه ابتدایی، راه اندازی دبیرستان، تأمین اینترنت پرسرعت، تزریق تجهیزات ورزشی به خانه ورزش، احیا و لایروبی قنات، احداث محله دامداری، پرداخت تسهیلات خرید دام، واگذاری نیروگاه خورشیدی خانگی به افراد واجد شرایط و حمایت از قالیبافان با خرید تضمینی فرش های دستباف از جمله مهمترین درخواست های مطرح شده در این دیدار بود.

استاندار خراسان جنوبی بعد از طرح موضوعات از سوی مردم و ارائه پاسخ مدیران در هر مورد، دستورات لازم درخصوص بررسی کارشناسی موارد مطرح شده و برنامه ریزی برای رفع مشکلات را صادر کرد.

حضور استاندار خراسان جنوبی در جمع مردم روستای چاه پنج  سر

استاندار خراسان جنوبی همچنین در ششمین روز از هفته دولت به روستای چاه پنج سر در شهرستان سربیشه رفت.این حضور با هدف بررسی وضعیت روستا و کمک به رفع مشکلات موجود در چاه پنج سر انجام شد.

بیشتر بخوانید   مشارکت پرسنل پدافند هوایی شرق کشور در توزیع کمک‌های مؤمنانه به روایت تصاویر

مردم روستای چاه پنج سر برای استفاده از فرصت حضور استاندار، نماینده و مدیران در محل حیاط مدرسه گرد هم آمده و به طرح موضوع پرداختند.

احیای قنات، احداث استخر، تأمین اینترنت پرسرعت، واگذاری تلفن ثابت، توسعه مدرسه ابتدایی،حصار کشی مدرسه، احداث پارک، رفع مشکل آب و تکمیل خانه بهداشت از مهمترین نیازهای اهالی روستا بود.

بررسی مطالبات مردم، انجام کار کارشناسی، پیگیری مسایل و رفع مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن از جمله دستورات استاندار به مدیران دستگاه های مرتبط بود.

نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار باتفاق فرماندار و جمعی از مدیران ستادی و استانی، این سفر را همراهی می کردند.

انتهای پیام/

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها