۱۴۰۰ برنامه هفته بسیج در خراسان جنوبی اجرایی می‌شود

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی از تدارک  یک هزار و ۳۹۹ عنوان برنامه در ۴۱ سرفصل هفته بسیج در استان خبر داد و گفت: قرارگاه جهش تولید پیرو فرمایشات رهبری راه‌اندازی شده است.

به گزارش“پیام خاوران “، سردار علی قاسمی اظهار داشت: در هفته بسیج پویش سلیمانی‌ها در استان اجرا می‌شود که این پویش با محوریت مساجد استان در راستای شناسایی و کمک به افراد نیازمند محله اجرایی می‌شود.

 

وی با بیان اینکه در طرح سلیمانی‌ها کمک معیشتی به افراد آسیب دیده از کرونا، کمک ضدعفونی منازل بیماران کرونایی خرید و تهیه مایحتاج زندگی اجرایی خواهد شد افزود: تاکنون دو گام از نهضت کمک مومنانه در استان اجرا شده و گام سوم در ششم آذرماه آغاز می‌شود.

 

بیشتر بخوانید

توزیع بیش از ۴۴ هزار بسته معیشتی در خراسان جنوبی آغاز شد

جهش تولید در محصولات کشاورزی خراسان جنوبی اولویت گروه های جهادی

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال گذشته ۹۵۰ پروژه عمرانی کوچک و زودبازده عام المنفعه محرومیت‌زدا در استان در دست اجرا است که در هفته بسیج ۳۷۰ پروژه با اعتبار ۱۷۳ میلیارد ریال افتتاح به بهره‌برداری می‌رسد.

 

 

قاسمی افزود: قرارگاه صالحین با هدف جریان‌سازی و فعالیت فرهنگی و اعتقادی بصیرت افزایی بسیجیان با چهار هزار حلقه فعال و یک هزار و ۱۰۰ نفر در شبکه هدایتی فعالیت می‌کنند.

 

وی بیان کرد: سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با تشکیل قرارگاه‌های متعدد ماموریت‌های دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و حفظ حراست از آن و تشکیل بسیج، عمق بخشی فرهنگی کشور و استان خراسان جنوبی را دنبال می‌کند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: قرارگاه دفاعی امنیتی شهید ناصری با چهار محور عملیاتی یگان مرزی و ۱۳ گردان امام حسین (ع) را مدیریت و فرماندهی می‌کند که این گردان‌های بسیجی مردم پایه است.

بیشتر بخوانید   دوربین‌های نظارت ترافیک در بیرجند افزایش می‌یابد

 

قاسمی افزود: قرارگاه امام هادی (ع) با ساختار میدانی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه است که با ۱۲ ناحیه بسیج، ۱۲۰ ناحیه مقاومت، ۳۴ گردان بیت المقدس، ۱۶ گردان کوثر و بیش از دو هزار و ۵۰۰ پایگاه کانون مقاومت بسیج کار مردم یاری و آمادگی دفاعی مردم را دنبال می‌کند.

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اظهار داشت: قرارگاه امام علی (ع) سپاه استان با یگان امنیتی و ۱۴ گردان امنیتی طرح آرام‌سازی شهرها و مقابله با اغتشاشات و آشوب‌های شهری را مدیریت می‌کند.

 

وی بیان کرد: قرارگاه صالحین با هدف جریان سازی و فعالیت فرهنگی، اعتقادی و بصیرت افزایی بسیجیان با چهار هزار حلقه فعال و یک هزار و ۱۰۰ نفر در شبکه هدایتی فعالیت می‌کند.

 

قاسمی افزود: با توجه به فرمایشات رهبری با همکاری بسیج اصناف، بسیج مهندسین، بسیج کشاورزی، بسیج سازندگی و بسیج صنعت معدن راه‌اندازی شده که برنامه‌های بسیج در چهار محور اصلی خدمت رسانی محرومیت‌زدایی، بصیرت و امید آفرینی آمادگی دفاعی و رزمی حفظ و انسجام تقویت ارتش الهی بسیج است و هزار و ۳۹۹ برنامه در ۴۱ سرفصل همزمان با هفته بسیج در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

 

جدیدترین خبرهای استان وکشور  را در کانال تلگرامی ” پیام خاوران ” بخوانید. (کلیک کنید)

 

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی برگزاری ۶۰ کارگاه مجازی سبک زندگی اسلامی، برگزاری مسابقات غیر جمعی، میقات صالحین در فضای باز، برنامه‌های قرآنی دیدار با کادر درمان، برگزاری مجامع عالی بسیج، برگزاری نشست‌های مجازی بصیرتی، توزیع بسته‌های غذایی بهداشتی، توزیع بسته‌های فرهنگی، اردوهای جهادی غیر متمرکز، دیدار با خانواده شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های هفته بسیج در خراسان جنوبی اعلام کرد.

بیشتر بخوانید   ۵۸ هزار بسته حمایتی در خراسان جنوبی توزیع می‌شود

منبع :تسنیم

انتهای پیام/

 

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها