مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی معارفه شد

با حکم مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، محمدرضا عابدانی به عنوان مدیر منطقه خراسان جنوبی معرفی شد.

به گزارش “پیام خاوران” مراسم معارفه محمدرضا عابدانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی صبح امروز با حضور معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در سالن جلسات منطقه خراسان جنوبی برگزار شد.

در این مراسم محمدرضا عابدانی، با حکم مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، به عنوان مدیر منطقه خراسان جنوبی معرفی شد و از خدمات قربانعلی مردانی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی شد.

مراسم معارفه مدیر منطقه خراسان جنوبی با حضور فضل الله اکبری معاون مدیرعامل، جعفر سالاری نسب مدیر عملیات، معاون و رؤسای واحدهای ستادی و عملیاتی منطقه خراسان جنوبی برگزار شد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش در این جلسه تأمین و توزیع فرآورده‌های نفتی در مناطق مختلف کشور را از وظایف اصلی شرکت عنوان کرد و افزود: تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی از وظایف ذاتی این شرکت است اما این مسئولیت در مناطق مرزی متفاوت است، در مناطق مرزی خصوصا خراسان جنوبی با توجه به اختلاف قیمت فرآورده‌ها با کشور همجوار و جاذبه بالای قاچاق سوخت، وظایف منطقه را دوچندان می‌کند.

فضل الله اکبری با تشکر از خدمات مدیر و کارکنان منطقه خراسان جنوبی در راستای تحقق اهداف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و تلاش بی وقفه از عملکرد مطلوب مدیر و مجموعه کارکنان منطقه قدردانی کرد و برای محمدرضا عابدانی مدیر جدید منطقه آرزوی موفقیت کرد.

سالاری نسب، مدیر عملیات شرکت نیز در این جلسه، ضمن قدردانی از تلاش‌های مدیر و کارکنان منطقه، قاچاق فرآورده، مشکلات طرح مدیریت مصرف سوخت، مسائل و مشکلات اقتصادی و سیاسی داخلی استان را از جمله مسائل خاص استان برشمرد.

بیشتر بخوانید   آمادگی میزبانی مسابقات ملی و منطقه ای درخراسان جنوبی/امیدوارم در ورزش خراسان جنوبی تحول ایجاد شود

کمبود نیروی انسانی، ارتقای سمت‌های اداری و تاسیسات، مشکلات سامانه هوشمند سوخت و کمبود فضای اداری منطقه از جمله موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

محمدرضا عابدانی، مدیر منطقه خراسان جنوبی نیز ضمن قدردانی از خدمات مردانی و کارکنان منطقه گفت: باتوجه به اینکه بنده کارم را از این منطقه آغاز کرده‌ام و آشنایی کامل با شرایط حساس منطقه و همکاران را دارم  معتقدم منابع انسانی خوب و کارآمد بزرگترین سرمایه های اصلی سازمان است که باید مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها