طراحی صحیح شبکه گاز در خراسان جنوبی نقش موثری در جلوگیری از قطع گاز داشته است

معاون امور مهندسی و بهره‌برداری شرکت ملی گاز ایران گفت: طراحی صحیح شبکه گاز در خراسان جنوبی نقش موثری در جلوگیری از قطع گاز داشته است.

به گزارش “پیام خاوران” محمدصالح معاون امور مهندسی و بهره‌برداری و ابول پور رئیس گازرسانی به صنایع عمده شرکت ملی گاز ایران صبح امروز طی سفر به خراسان جنوبی از شرکت گاز استان بازدید کردند.

محمدصالح در این بازدید اظهار داشت: تصمیم گیری در شرایط بحرانی از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با مدیریت ریسک، در شرایط بحرانی بهترین تصمیم در کوتاه‌ ترین زمان گرفته شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طراحی صحیح شبکه گاز در خراسان جنوبی نقش موثری در جلوگیری از قطع گاز داشته است افزود: خوشبختانه با برنامه ریزی صحیح و همت شبانه روزی کارکنان شرکت گاز استان خراسان جنوبی با توجه به افت شدید فشار گاز شاهد کمترین میزان قطعی در بعضی از مناطق محدود دوردست استان بودیم که این امر نشان از تصمیم گیری درست عوامل در شرایط بحرانی دارد.

ابول‌پور رئیس گازرسانی به صنایع عمده شرکت ملی گاز ایران نیز افزود: پایداری شبکه گاز خراسان جنوبی با افت شدید گاز حاصل همدلی کارکنان است و بدون شک این همدلی و اتحاد برای خدمت به مردم جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در شرکت گاز خراسان جنوبی برای جلوگیری از قطع گاز و افت فشار افزود: در کنار اقدامات فنی انجام شده اجرای پویش فرهنگی “خانه گرم برای همه” و استفاده از ظرفیت‌های صدا و سیما برای دعوت مردم به صرفه جویی در استان خراسان جنوبی نقش پر رنگی در کاهش مصرف گاز مشترکین خانگی داشته است.

معاون امور مهندسی و بهره برداری و رییس گازرسانی به صنایع عمده شرکت ملی گاز ایران طی سفر به خراسان جنوبی ضمن عرض خداقوت به همکاران از تاسیسات و ایستگاه‌های CGS  وTBS سطح استان بازدید کردند.

بیشتر بخوانید   سفرمحمدصادق معتمدیان استاندارخراسان جنوبی به استان سیستان و بلوچستان

انتهای پیام/ ۱۰۲

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها