سردارسلیمانی مالک اشتری بود که چهره بین‌المللی مقاومت شد

استاندار خراسان جنوبی گفت: سردار سپهبد قاسم سلیمانی نخستین فردی بود که نشان ذوالفقار را به عنوان عالی‌ترین نشان نظامی ایران از فرماندهی معظم کل قوا گرفت و مالک اشتری بود که چهره بین‌المللی مقاومت شد.

به گزارش “پیام خاوران “، محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی در پیامی باتسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهادت سردار سپهبد “حاج قاسم سلیمانی” که بدون تردید پاداش مجاهدت های او بود، دلها را خلید، جانها را به اندوه نشاند و مایه تأثر بسیار شد.

 

 

وی گفت: از میان مؤمنان،مردانی هستند که به آن چه با خدا عهد بستند، صادقانه وفا کردند، برخی از آنان به شهادت رسیدند و برخی از آنها در{همین} انتظارند و{ هرگز عقیده خود را} تبدیل نکردند).آیه ۲۳ سوره احزاب)

وی ادامه داد: سحرگاه امروز خبر شهادت ابرمردی گوش دنیا را پر کرد که  خط شکن پیکار با جبهه ظلم و ستم و استکبار و مبارزه با شیاطین و اشرار عالم بود.

استاندار خراسان جنوبی گفت: سردار سرافرازی که فرماندهی ولایتمدار، مطیع محض فرماندهی معظم کل قوا، خداترس و متدین، لایق و مجاهد، شجاع و صریح، خستگی ناپذیر، دشمن شناس و استکبار ستیز، متواضع و نجیب، دلسوز و مهربان، مردمدار و وحدت آفرین بود.

وی افزود: او نخستین فردی بود که نشان ذوالفقار را به عنوان عالی‌ترین نشان نظامی ایران از فرماندهی معظم کل قوا گرفت و مالک اشتری بود که چهره بین‌المللی مقاومت شد.

معتمدیان خاطر نشان کرد: شهادت سردار سپهبد “حاج قاسم سلیمانی” که بدون تردید پاداش مجاهدت های او بود، دلها را خلید، جانها را به اندوه نشاند و مایه تأثر بسیار شد.

درود خداوند و رحمت واسعه الهی بر این شهید عالی مقام باد.

اینجانب شهادت بزرگمرد جهاد و شهادت، سردار سپهبد” حاج قاسم سلیمانی” و همراهان شهیدش را به محضر حضرت بقیه ا… الاعظم ارواحنا روحی له الفداه، ولی امر مسلمین جهان، آحاد ملت ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،مردم شریف و ولایتمدار خراسان جنوبی و به ویژه خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند متعال علو درجات را برای این شهید والامقام مسئلت دارم.

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها