انعکاس درست دستاوردهای نظام،حاصل ارتباط دوسویه روابط عمومی با رسانه ها است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: انعکاس درست، به موقع و کامل دستاوردهای نظام، حاصل ارتباط دوسویه روابط عمومی دستگاه های اجرایی با رسانه هاست. 

به گزارش ” پیام خاوران ”  ناصرخوش خبر با بیان این مطلب در نشست ویدئو کنفرانسی با مدیران روابط عمومی فرمانداری های استان اظهار داشت: روابط عمومی باید از بستر رسانه برای انتقال اقدامات و عملکردها به درستی استفاده کنند و ارتباط منطقی و دلسوزانه روابط عمومی با رسانه های مختلف می تواند زمینه ساز این بستر باشد.

وی با اشاره به این که وظیفه روابط عمومی انتقال آمار و اطلاعات درست است، تصریح کرد: توقع بر این است که روابط عمومی ها به همان اندازه ای که دولت در حوزه‌های مختلف اقتصادی، زیربنایی، فرهنگی و اجتماعی ورود کرده و اقدامات قابل توجهی داشته است، همان اطلاعات به طور کامل در اختیار رسانه ها قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی خروجی اقدامات روابط عمومی ها را تقویت اعتماد عمومی عنوان کرد و گفت: پاسخ درست، بی وقفه و کامل شما به مطالبات و ابهامات مردم می تواند در تقویت این اعتماد مؤثر باشد.

وی حضور نیروهای آموزش دیده و متخصص را از ارکان توفیق روابط عمومی ها برشمرد وگفت: از آن جایی که مدیران و کارشناسان روابط عمومی با آحاد جامعه در ارتباط هستند، چنانچه این رابطه دو سویه و منطقی باشد، مردم، خود مبلغ عملکرد دستگاه و اقدامات دولت و نظام می شوند.

مدیران روابط عمومی فرمانداری های استان در این نشست از مسایل و مشکلات شان گفتند و برنامه هایی را که برای تقویت جایگاه روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان در برنامه داشته اند، تشریح کردند.

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها