توزیع ۴۰ هزار وعده غذای گرم در روز میان سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان از سوی بسیج سازندگی

رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: پس از استقرار ۲ آشپزخانه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، تعداد ۱۰ هزار وعده غذای گرم در روز‌های آغازین وقوع سیل، به ۴۰ هزار وعده در روز افزایش یافته است.

به گزارش “پیام خاوران”سرهنگ محمد زهرایی ،با اشاره به آخرین اقدامات بسیج سازندگی در راستای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان گفت: پس از استقرار ۲ آشپزخانه در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، تعداد ۱۰ هزار وعده غذای گرم در روز‌های آغازین وقوع سیل، به ۴۰ هزار وعده در روز افزایش یافته است.

 

وی افزود: ۱۲ هزار پتو و ۱۰ هزار متر مربع پلاستیک نیز از سوی بسیج سازندگی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی با بیان اینکه ۲ بیمارستان صحرایی در مناطق سیل زده برپا شده و به سیل زدگان خدمات رایگان بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهد، گفت: ۳۰ تیم پزشکی از بسیج جامعه پزشکی نیز با تمام امکانات درمانی و دارویی در روستا‌های سیل‌زده سیستان و بلوچستان حاضر هستند و به مردم خدمات پزشکی و بهداشتی ارائه می‌دهند.

 

زهرایی یادآور شد: سپاه‌های استانی خراسان جنوبی و کرمان به همراه بنیاد تعاون بسیج با در اختیار قرار دادن ماشین آلات سنگین خود، به برقراری راه‌های مواصلاتی روستا‌ها کمک شایانی کرده‌اند.

منبع:میزان

انتهای پیام/

دانلود فایل PDF || چاپ خبر

ارسال نظر

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

پربازدید ترین خبرها